دانلود مقاله و خرید ترجمه:واتساپ، وایبر و تلگرام: کدامیک برای پیام رسانی فوری مناسب تر می باشد؟ - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:واتساپ، وایبر و تلگرام: کدامیک برای پیام رسانی فوری مناسب تر می باشد؟ - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم کامپیوتر ( computer science )
 • WhatsApp, Viber and Telegram: which is the Best for Instant Messaging? واتساپ، وایبر و تلگرام: کدامیک برای پیام رسانی فوری مناسب تر می باشد؟
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  واتساپ، وایبر و تلگرام: کدامیک برای پیام رسانی فوری مناسب تر می باشد؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  WhatsApp, Viber and Telegram: which is the Best for Instant Messaging?


  منبع:

  International Journal of Electrical and Computer Engineering.Vol. 6, No. 3, June 2016, pp. 909~914


  نویسنده:

  Tole Sutikno , Lina Handayani , Deris Stiawan , Munawar Agus Riyadi , Imam Much Ibnu Subroto


  چکیده انگلیسی:

  There are many free instant messengers available now which allow people to communicate with friends with texts, phone calls, videos, by sharing files, in group or not, and to maintain contact with them even internationally. But only very few of instant messengers have gained popularity and recognition. Recent studies have shown that the most popular instant messengers are WhatsApp, Viber and Telegram. Facebook acquired WhatsApp due to its huge number of users. Viber is another messenger with many integrated features that allow for phone calls and send text messages for free, and like WhatsApp there is no subscription, while Telegram offers users a completely free open-source platform without any ads, a clean interface, and (the biggest selling point) security. So, which instant messenger is best? Currently Telegram is the most downloaded messaging apps in the Google Play Store. But at the moment WhatsApp is still the winner!
  Keywords: Encryption | Instant Messaging | Telegram | Viber | WhatsApp


  چکیده فارسی:

  در حال حاضر، پیام رسان فوری رایگان بسیاری وجود دارد که به مردم امکان برقراری ارتباط با دوستانشان را از طریق متون، تماس های تلفنی، فیلم ها، با به اشتراک گذاشتن فایل ها، در گروه یا غیر از آن فراهم می¬کند، و حفظ ارتباط با آنها را حتی در سطح بین المللی میسر می¬کند. اما تنها تعداد بسیار کمی از پیام رسان های فوری به محبوبیت و شناخت دست یافتند. مطالعات اخیر نشان داده که محبوب ترین پیام رسان های فوری، واتساپ، وایبر و تلگرام است. فیس بوک با توجه به تعداد زیاد کاربران واتساپ به آن دسترسی یافت. وایبر پیام رسان دیگری همراه با بسیاری از ویژگی ها از جمله امکان تماس های تلفنی و ارسال پیام های متنی رایگان می¬باشد، و مانند واتساپ نیازی به اشتراک ندارد، در حالی که تلگرام نیز برای کاربران، پایگاه داده¬ای با منابع گسترده بصورت کاملا رایگان و بدون هیچ گونه تبلیغات، رابط پاک، و امنیت ( بزرگترین نقطه فروش) ارائه می¬دهد. بنابراین، بهترین پیام رسان کدام است؟ تلگرام در حال حاضر، بیشتر برنامه¬ی پیام رسان دانلود شده در فروشگاه گوگل پلی می¬باشد. اما در حال حاضر واتساپ هنوز هم برنده است!
  کلمات کلیدی: رمزنگاری | پیام های فوری | تلگرام | وایبر | واتساپ


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 80 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-کامپیوتر
موضوعات
footer