دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک مدل سیستمی برای تولید سبز - 2011

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک مدل سیستمی برای تولید سبز - 2011
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت انرژی ( Energy Management )
 • A system model for green manufacturing یک مدل سیستمی برای تولید سبز

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک مدل سیستمی برای تولید سبز


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A system model for green manufacturing


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Cleaner Production 19 (2011) 1553e1559


  نویسنده:

  Ahmed M. Deif


  چکیده انگلیسی:

  Manufacturing systems evolution is afunction in multiple external and internal factors. With today’s global awareness of environmental risks as well as the pressing needs to compete through efficiency, manufacturing systems are evolving into a new paradigm. This paper presents a system model for the new green manufacturing paradigm. The model captures various planning activities to migrate from a less green into a greener and more eco-efficient manufacturing. The various planning stages are accompanied by the required control metrics as well as various green tools in an open mixed architecture. The system model is demonstrated by an industrial case study. The proposed model is a comprehensive qualitative answer to the question of how to design and/or improve green manufacturing systems as well as a roadmap for future quantitative research to better evaluate this new paradigm.
  Keywords: Green manufacturing | Planning | Control


  چکیده فارسی:

  تکامل سیستم‌های تولیدی تابعی از عوامل داخلی و خارجی متعدد است. با بدست آمدن آگاهی جهانی امروز از خطرات زیست محیطی و به همین ترتیب نیازهای ضروری برای رقابت در بهره وری، سیستم‌های تولیدی به سمت پارادایم جدیدی توسعه یافتند. این مقاله مدل سیستمی را برای پارادایم جدید تولید سبز ارائه می‌دهد. مدل فعالیت‌های برنامه ریزی خاصی را برای مهاجرت از تولید کمتر سبز به سبزتر و سازگاری کارآمد با محیط زیست اتخاذ کرد. مراحل برنامه ریزی مختلفی با کنترل متریک‌های مورد نیاز و همچنین ابزارهای سبز مختلف در یک معماری ترکیبی باز همراه هستند. مدل سیستم توسط مطالعه موردی صنعتی تشریح شده است. مدل پیشنهادی یک پاسخ جامع کیفی به این که چگونه سیستم‌های تولید سبز و طراحی‌ها برای پژوهش‌های کمی آینده برای ارزیابی بهتر پاردایم‌ها طراحی می‌شوند و بهبود داده می‌شوند؛ است.
  کلمات کلیدی: تولید سبز | برنامه ریزی | کنترل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1171 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-انرژی
موضوعات
footer