دانلود مقاله و خرید ترجمه:مخفی کردن پیام با استفاده از نت‌ های موسیقی : یک رویکرد منطقی فازی - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مخفی کردن پیام با استفاده از نت‌ های موسیقی : یک رویکرد منطقی فازی - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده امنیت ( Security )
 • Hiding Messages using Musical Notes: A Fuzzy Logic Approach مخفی کردن پیام با استفاده از نت‌ های موسیقی : یک رویکرد منطقی فازی
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مخفی کردن پیام با استفاده از نت‌ های موسیقی : یک رویکرد منطقی فازی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Hiding Messages using Musical Notes: A Fuzzy Logic Approach


  منبع:

  International Journal of Security and Its Applications.Vol.9, No.1 (2015), pp.237-248


  نویسنده:

  Chandan Kumar, Sandip Dutta and Soubhik Chakraborty


  چکیده انگلیسی:

  “Music can be used as a communicable language”. Musical symbols and musical notes have been used as codes and ciphers from early days. The art of encrypting messages using music is termed as Musical cryptography and it uses predefined set of notes and set of rules for composing musical pieces which in turn are musical cryptograms. Traditional algorithms applied to musical cryptography used simple substitution cipher which merely produced good musical sequences. To overcome this problem a fuzzy logic based algorithm for musical cryptography is proposed in this paper. The paper proposes a symmetric key substitution cipher which uses one of the n candidate notes to encrypt a particular character. The application of fuzzy logic in musical cryptography produces acceptable musical sequences which are hard to be suspected as cipher.
  Keywords: Musical Cryptography | musical notes | algorithmic composition | fuzzy logic | encryption | decryption


  چکیده فارسی:

  "موسیقی می‌تواند به عنوان یک زبان با قابلیت برقراری ارتباط استفاده شود " . نمادهای موسیقی و نت‌های موسیقی از روزهای اولیه به عنوان رمز استفاده شدند. هنر رمزگذاری پیام، از موسیقی به عنوان رمزنگاری موسیقی استفاده می‌کند و از مجموعه از پیش تعیین شده نت‌ها و مجموعه ای از قوانین برای ترکیب قطعات موسیقی استفاده می‌کند که به نوبه خود یک رمزنگاری بااستفاده از موسیقی است. الگوریتم سنتی اعمال شده به رمزنگاری موسیقی از رمزنگاری جانشینی ساده استفاده می‌کند که صرفآ توالی موسیقی خوبی را تولید می‌کند. برای غلبه بر این مسئله یک الگوریتم مبتنی بر منطق فازی برای رمزنگاری بااستفاده از موسیقی در این مقاله آورده شده است. مقاله یک رمزنگاری با جانشینی کلید متقارن را ارائه می‌دهد که از n نت کاندید برای رمزکردن یک مورد خاص استفاده می‌کند. کاربردهای منطق فازی در رمزنگاری موسیقی یک توالی موسیقی قابل قبول را تولید می‌کند که سختی به عنوان یک رمز مورد شک قرار می‌گیرد.
  کلمات کلیدی : رمزنگاری موسیقی | نت‌های موسیقی | ترکیب الگوریتمی | منطق فازی | رمزگشایی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 19

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 575 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
امنیت
موضوعات
footer