دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقایسه ای بر روی مدل های کسب و کار الکترونیک از دیدگاه زنجیره ارزش - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقایسه ای بر روی مدل های کسب و کار الکترونیک از دیدگاه زنجیره ارزش - 2012
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده تجارت الکترونیک ( electronic commerce )
 • A comparison of e-business models from a value chain perspective مقایسه ای بر روی مدل های کسب و کار الکترونیک از دیدگاه زنجیره ارزش

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مقایسه ای بر روی مدل های کسب و کار الکترونیک از دیدگاه زنجیره ارزش


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A comparison of e-business models from a value chain perspective


  منبع:

  EuroMed Journal of Business, Vol. 7 No. 1, 2012, pp. 83-101, r Emerald Group Publishing Limited


  نویسنده:

  Xiaohuan Zhang, Alex Williams, Yiannis E. Polychronakis


  چکیده انگلیسی:

  Purpose – This paper sets out to identify key success criteria for e-business and consider emergent models which integrate the most value-adding characteristics in response to the requirements of both consumers and business organisations.
  Design/methodology/approach – In assessing differing models of B2C/C2C, the paper uses an adapted evaluation framework which brings together key factors identified from the literature.
  Findings – Analysis of the results from the differing models identifies 14 primary success factors from which the paper develops a modified ontology of e-business. This is attributed to the evolving role of internet communities and social networking; the impact of “mobbing” and demand aggregation on rate of growth; and the effects of the “long tail” in differentiating markets into high-diversity shortrun products. Research limitations/implications – It is recognised that the scoring exercise is based on a limited range of exemplars for each e-model, which are ranked by a relatively small panel of experts. The expertise of those participating may also have constrained the validity of the results. However, there is significant consistency between the responses from each, indicating that the results are not unrealistic.
  Originality/value – The paper discusses e-business from a differing view to existing literature, which considers emergent trends such as the effects of the “long tail” and “mobbing” in isolation, rather than focusing on a discussion of value chain factors per se. The authors develop a modified ontology of e-business based on a practical analysis of e-business exemplars rather than comparative studies based solely on literature reviews.
  Keywords: E-business | Electronic commerce | E-models | Value chain | B2C | C2C
  Paper type Research paper


  چکیده فارسی:

  هدف- هدف این مقاله شناسایی معیارهای اصلی موفقیت کسب و کار الکترونیک است و مدل هایی را بررسی می کند که در پاسخ به الزامات مشتریان و سازمان های تجاری، ارزش آفرین ترین مشخصه ها را ترکیب می کنند.
  طرح/ متدولوژی/ روش- این مقاله برای ارزیابی مدل های مختلف B2C/C2C از یک چارچوب ارزشیابی تطبیق یافته استفاده می کند که عوامل کلیدی شناسایی شده از منابع را ترکیب می کند. سپس با استفاده از یک مقیاس لیکرت می توان این مدل ها را رتبه بندی کرد.
  یافته ها- تحلیل نتایج حاصل از مدل های مختلف، 14 عامل موفقیت اصلی را مشخص می کند که این مقاله از روی آن ها وجودشناسی اصلاح شده ای را برای کسب و کار الکترونیک تدوین می کند. این اقدام ناشی از افزایش نقش جوامع اینترنتی و شبکه های اجتماعی؛ تأثیر «حضور جمعی» و تجمیع تقاضا بر نرخ رشد؛ و آثار «دنباله طولانی» بر تقسیم بازارها به محصولات کوتاه مدت بسیار متنوع است.
  محدودیت ها/ دستاوردهای پژوهش- می پذیریم که عمل امتیازدهی بر اساس طیف محدودی از نمونه های مربوط به هر مدل الکترونیکی انجام است که از سوی مجموعه نسبتاً کوچکی از خبرگان رتبه بندی شده اند. تخصص افراد شرکت کننده در این فرایند نیز ممکن است روایی نتایج را کاهش داده باشد. اما سازگاری قابل توجهی بین پاسخ هر یک از آن ها وجود دارد که نشان می دهد نتایج واقع بینانه هستند.
  اصالت/ ارزش- این مقاله از دیدگاهی متفاوت با منابع موجود درباره کسب و کار الکترونیک بحث می کند و به جای آن که فقط بر بحث درباره عوامل زنجیره تأمینتمرکز داشته باشد روندهای نوظهور نظیر آثار «دنباله طولانی» و «حضور جمعی» را به صورت جداگانه بررسی می کند. نویسندگان این مقاله به جای مطالعات تطبیقی که صرفاً مبتنی بر مرور منابع هستند، بر اساس تحلیل عملی نمونه های کسب و کار الکترونیک یک وجودشناسی اصلاح شده برای کسب و کار الکترونیک تدوین می کنند.
  کلیدواژه ها: کسب و کار الکترونیک | تجارت الکترونیک | مدل های الکترونیکی | زنجیره ارزش | B2C | C2C
  نوع مقاله: مقاله پژوهشی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 19
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 788 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
تجارت-الکترونیک
موضوعات
footer