دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیشرفت‌های اخیر در طبقه¬بندی ترافیک اینترنت براساس یادگیری ماشین - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیشرفت‌های اخیر در طبقه¬بندی ترافیک اینترنت براساس یادگیری ماشین - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده یادگیری ماشین ( machine learning )
 • Recent Advancement in Machine Learning based Internet Traffic Classification پیشرفت‌های اخیر در طبقه¬بندی ترافیک اینترنت براساس یادگیری ماشین
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پیشرفت‌های اخیر در طبقه¬بندی ترافیک اینترنت براساس یادگیری ماشین


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Recent Advancement in Machine Learning based Internet Traffic Classification


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Computer Science 60 ( 2015 ) 784 – 791


  نویسنده:

  Neeraj Namdev, Shikha Agrawal, Sanjay Silkari


  چکیده انگلیسی:

  With the advancement of technology and communication system, use of internet is giving at a tremendous role. This causes an exponential growth of data and traffic over the internet. So to correctly classify this traffic is a hot research area. Internet traffic classification is a very popular tool against the information detection system. Although so many methods had been develop to efficiently classify internet traffic but among them machine learning techniques are most popular. A brief survey on various supervised and unsupervised machine learning techniques applied by various researchers to solve internet traffic classification has been discussed. This paper also present various issues related to machine learning techniques that may help interested researchers to work future in this direction.
  Keywords: : Internet | Machine learning techniques | Traffic classification


  چکیده فارسی:

  با پیشرفت تکنولوژی و سیستم‌های ارتباطی، استفاده از اینترنت در نقش بسیار فوق‌العاده‌ای ظاهر شده است. این مسئله منجر به رشد نمایی داده و ترافیک در بستر اینترنت می‌شود. لذا دسته‌بندی ترافیک اینترنت به صورت درست و صحیح ناحیه پژوهشی جذابی است. طبقه‌بندی ترافیک یک ابزار بسیار محبوب در برابر سیستم‌ تشخیص اطلاعات است. اگرچه بسیاری از روش‌های برای طبقه‌بندی کارآمد ترافیک اینترنت توسعه داده‌شده‌اند اما در میان این روش‌های تکنیک یادگیری ماشین محبوبترین تکنیک است. یک نظرسنجی مختصر برروی انواع تکنیک‌های یادگیری ماشین نظارت‌شده و بدون نظارت بکارگرفته‌شده توسط پژوهشگران مختلف برای حل مسئله طبقه‌بندی ترافیک اینترنت مورد بحث قرار گرفته است. این مقاله انواع مسائل مختلف مرتبط با تکنیک یادگیری ماشین که ممکن است به پژوهش‌های جالبی برای کارهای آینده در این راستا کمک کند، را ارائه می‌دهد.
  کلمات کلیدی : اینترنت | تکنیک یادگیری ماشین | طبقه‌بندی ترافیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 361 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
یادگیری-ماشین
موضوعات
footer