دانلود مقاله و خرید ترجمه:پروتکل مدیریت کلید با همراه با امنیت داده انتها به انتها و ابطال کلید برای یک شبکه حسگر ‌بی‌سیم با چند BS - 2013

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم ( wireless networks )
 • Key management protocol with end-to-end data security and key revocation for a multi-BS wireless sensor network پروتکل مدیریت کلید با همراه با امنیت داده انتها به انتها و ابطال کلید برای یک شبکه حسگر ‌بی‌سیم با چند BS

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پروتکل مدیریت کلید با همراه با امنیت داده انتها به انتها و ابطال کلید برای یک شبکه حسگر ‌بی‌سیم با چند BS


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Key management protocol with end-to-end data security and key revocation for a multi-BS wireless sensor network


  منبع:

  Springer Science+Business Media New York 2013.


  نویسنده:

  Huei-Wen Ferng • Jeffrey Nurhakim • Shi-Jinn Horng


  چکیده انگلیسی:

  Focusing on a large-scale wireless sensor network with multiple base stations (BS), a key management protocol is designed in this paper. For securely relaying data between a node and a base station or two nodes, an end-to-end data security method is adopted by this protocol. Further employing a distributed key revocation scheme to efficiently remove compromised nodes then forms our key management protocol celled multi-BS key management protocol (MKMP). Through performance evaluation, we show that MKMP outperforms LEDS Ren et al. (IEEE Trans Mobile Comput 7(5):585–598, 2008) in terms of efficiency of resilience against the node capture attack. With the analysis of key storage overheads, we demonstrate that MKMP performs better than mKeying Wang et al. (A key management protocol for wireless sensor networks with multiple base stations. In: Procceedings of ICC’08, pp 1625–1629, 2008) in terms of this overhead.
  keywords: Wireless sensor network | Data security | Key management | Multiple base stations


  چکیده فارسی:

  با تمرکز بر شبکه حسگر بی‌سیم مقیاس بزرگ با ایستگاه‌های پایه متعدد (BS)، یک پروتکل مدیریت کلید در این مقاله طراحی شده است. برای ارسال امن داده بین یک گره و یک ایستگاه پایه یا بین دو گروه، یک روش امنیت داده انتها به انتها توسط پروتکل پذیرفته شده است. سپس الگوی ابطال کلید توسعه داده شده برای حذف کارآمد گره‌های در معرض خطر و سپس تشکیل پروتکل مدیریت کلید به نام پروتکل مدیریت کلید چند BS (MKMP) را به کار می‌بریم. با ارزیابی عملکرد، نشان می‌دهیم که MKMP از نظر بهره‌وری و انعطاف پذیری در برابر حمله تسخیر گره بهتر از LEDS پیشنهاد شده توسط Ren و همکاران اجرا می‌شود. با تحلیل سربار ذخیره کلید، بیان می‌کنیم که MKMP از نظر سربار بهتر از mKeying پیشنهاد شده توسط Wang و همکاران (یک پروتکل مدیریت کلید برای شبکه حسگر ‌بی‌سیم با ایستگاه پایه متعدد) رفتار می‌کند.
  کلمات کلیدی: شبکه حسگر ‌بی‌سیم | امنیت داده | مدیریت کلید | چند ایستگاه پایه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1109 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer