دانلود مقاله و خرید ترجمه:آماده سازی تخته سه لا با استفاده از چسب حاوی نشاسته اصلاح شده با ایزوسیانات مسدودشده - 2011

دانلود مقاله و خرید ترجمه:آماده سازی تخته سه لا با استفاده از چسب حاوی نشاسته اصلاح شده با ایزوسیانات مسدودشده - 2011
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده صنایع ( Industry )
 • reparation of the Plywood Using Starch-based Adhesives Modified with blocked isocyanates آماده سازی تخته سه لا با استفاده از چسب حاوی نشاسته اصلاح شده با ایزوسیانات مسدودشده

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آماده سازی تخته سه لا با استفاده از چسب حاوی نشاسته اصلاح شده با ایزوسیانات مسدودشده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  reparation of the Plywood Using Starch-based Adhesives Modified with blocked isocyanates


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Engineering 15 ( 2011 ) 1171 – 1175


  نویسنده:

  Haiyan Tan, Yanhua Zhang, Xiangli Weng


  چکیده انگلیسی:

  The purpose of the research was to prepare environment friendly plywood using starch adhesives modified by blocked isocyanate. Blocked isocyanate and auxiliary agent were used to modify starch. The influence factors of the bonding strength and water resistance of starch adhesive were studied by different solid content, adding additives and adding blocked isocyanate. The results show that starch and blocked isocyanate adhesive to join the ratio of 100/20, the dry bonding strength the most, while the starch adhesives and the ratio of blocked isocyanate to join 100/25, the wet strength the most. Bonding strength and water resistance was improved significantly by adding additives and isocyanates to starch adhesive. Plywood bonding strength from the performance of integrated cost considerations, the optimum ratio of additives added 4% and 6%.
  Keywords: Blocked isocyanates | Starch-based Adhesives | Modified


  چکیده فارسی:

  هدف پژوهش آماده‌سازی محیط دوستانه تخته سه‌لا بااستفاده از چسب نشاسته اصلاح‌شده با ایزوسیانات مسدود شده است. ایزوسیانات مسدودشده و به‌عنوان عامل‌کمکی برای اصلاح نشاسته استفاده‌می‌شوند. فاکتور موثر مقاومت چسبندگی و مقاومت در برابر آب چسب نشاسته بااستفاده از مواد مختلف جامد مطالعه‌می‌شود، اضافه‌هایی و ایزوسیانات مسدودشده‌ای به‌طورمازاد به آن اضافه‌می‌شود. نتایج نشان‌می‌دهند که ایزوسیانات مسدودشده و نشاسته برای پیوند با نسبت 25/100، و خشک‌ترین مقاومت‌چسبندگی هستند، در حالی که چسب نشاسته و نسبت ایزوسیانات مسدودشده برای پیوند 25/100 ، خیس ترین مقاومت‌چسبندگی هستند. مقاومت‌چسبندگی و مقاومت آب به طور قابل توجهی با ملاحظات هزینه، با نسبت بهینه مازاد اضافی 4% و 6% بهبودیافت.
  کلمات کلیدی: ایزوسیانات مسدود شده | چسب بر پایه نشاسته | اصلاح شده


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 112 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer