دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی تکنیک‌های زمان‌بندی در سیستم‌های LTE با ترافیک‌ داده‌های مختلط - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی تکنیک‌های زمان‌بندی در سیستم‌های LTE با ترافیک‌ داده‌های مختلط - 2010
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • Scheduling Techniques Evaluation in LTE systems with Mixed Data Traffic ارزیابی تکنیک‌های زمان‌بندی در سیستم‌های LTE با ترافیک‌ داده‌های مختلط

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزیابی تکنیک‌های زمان‌بندی در سیستم‌های LTE با ترافیک‌ داده‌های مختلط


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Scheduling Techniques Evaluation in LTE systems with Mixed Data Traffic


  منبع:

  Electronics and Telecommunications (ISETC), 2010 IEEE


  نویسنده:

  Cornel Balint, Georgeta Budura, Eugen Marza


  چکیده انگلیسی:

  In this paper we implement and evaluate two scheduling techniques for mixed data traffic (VoIP and Video Streaming-VS) in LTE systems. We present results regarding resources allocation and traffic evaluation (mean throughput per user) for the Best CQI scheduler and compare to those for a Round Robin (RR) scheduler. Both services are delay-critical services but by prioritizing VoIP in the Best CQI scheduler, we achieve VoIP performance comparable to that in pure VoIP system. For VS users the remaining capacity is granted according to CQI. Comparing the schedulers results the required QoS (throughput per user) is reached for a greater number of VS users with the Best CQI scheduler.
  Keywords : LTE | mixed traffic | scheduler | CQI | resources


  چکیده فارسی:

  در این مقاله ما دو تکنیک زمان‌بندی را برای ترافیک داده‌های مختلط ( جریان Video و VoIP- VS) در سیستم‌های LTF پیاده‌سازی و ارزیابی می‌کنیم. ما نتایجی را باتوجه به تخصیص منابع و ارزیابی ترافیک (یعنی گذردهی به ازای هرکاربر) را برای بهترین زمان‌بند CQI نشان‌می‌دهیم و آن‌ها را زمان‌بندی Round Robin (RR) مقایسه‌می‌کنیم. هردو سرویس حساس به تاخیر هستند اما هردو VoIP را در بهترین‌زمان‌بندی CQI الویت‌بندی می‌کنند، عملکرد VoIP را در مقایسه با مواردی در سیستم VoIP مطلق بدست‌آوردیم. برای کاربران VS ظرفیت باقی‌مانده برطبق CQI تضمین‌می‌شود. با مقایسه نتایج زمان‌بندها QoS مورد نیاز (گذردهی یا توان عملیاتی به ازای هرکاربر) برای تعداد بیشتری از کاربران VS با بهترین زمان‌بندCQI بدست‌می‌آید.
  کلمات کلیدی : LTE | ترافیک مختلط | زمان‌بند | CQI | منابع


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12000

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1070 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer