دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیچیدگی های اجرا و نهادینه سازی خدمات الکترونیکی در بخش عمومی - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیچیدگی های اجرا و نهادینه سازی خدمات الکترونیکی در بخش عمومی - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات ( Information Technology )
 • The complexities of electronic services implementation and institutionalisation in the public sector پیچیدگی های اجرا و نهادینه سازی خدمات الکترونیکی در بخش عمومی

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پیچیدگی های اجرا و نهادینه سازی خدمات الکترونیکی در بخش عمومی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The complexities of electronic services implementation and institutionalisation in the public sector


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Information and Management 50 (2013) 135–143


  نویسنده:

  Ramzi El-Haddadeh, Vishanth Weerakkody, Shafi Al-Shafi


  چکیده انگلیسی:

  Electronic service implementation (ESI) in the public sector attempts to improve efficiency, effectiveness, and transparency of governmental departments. Despite having provided the necessary infrastructure and investment, many governments have struggled to realise such aims due to the various forces that challenge implementation and institutionalisation. Using institutional theory as a lens, we explored the forces influencing the implementation and institutionalisation of ESI in the public sector. While our results reinforced previous research in IT implementation and organisational transformation, they showed that the dynamic nature of technology poses unanticipated pressures, and that these can impede the implementation and institutionalisation process.
  Keywords: Public sector | Electronic services | IT implementation | Institutional theory | Organisational transformation


  چکیده فارسی:

  اجرای خدمات الکترونیکی (ESI) در بخش عمومی (PS) تلاش می کند که بازده،‌ کارایی و شفافیت بخش‌های دولتی را افزایش دهد. بسیاری از دولت‌ها علیرغم ارایه زیرساخت و سرمایه‌گذاری لازم تلاش می کنند که چنین اهدافی را به دلیل نیروهای مختلفی تحقق بخشند که اجرا و نهادینه‌سازی را به چالش می کشند. با استفاده از نظریه نهادی به عنوان لنز، نیروهایی را بررسی می‌کنیم که اجرا و نهادینه‌سازی ESI در بخش عمومی تحت تاثیر ان ها قرار دارد. با اینکه نتایج ما تحقیقات قبلی در مورد تبدیل سازمانی و اجرای IT را تقویت می‌کنند،‌ اما نشان می دهند که ماهیت پویای فناوری فشارهای غیرمنتظره‌ای را تحمیل می کند و این فشارها می توانند مانع فرایند اجرا و نهادینه‌سازی شوند.
  کلمات کلیدی: بخش عمومی | خدمات الکترونیک | پیاده سازی IT | نظریه نهادی | تحول سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 79 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 1

نرم افزار erp[1395/6/14]

با سلام با تشکر از سایت خوبتون

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer