دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش تولید برای فیلترهای میان گذر چبیشف متقارن از مرتبه زوج با مبدلهای تناوبی (جایگزین) و رزوناتورهای (تشدیدگرهای) - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش تولید برای فیلترهای میان گذر چبیشف  متقارن از مرتبه زوج با مبدلهای تناوبی (جایگزین)   و رزوناتورهای (تشدیدگرهای) - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده ریاضیات عمومی ( general mathematics )
 • Synthesis Method for Even-Order Symmetrical Chebyshev Bandpass Filters With Alternative Inverters and Resonators روش تولید برای فیلترهای میان گذر چبیشف متقارن از مرتبه زوج با مبدلهای تناوبی (جایگزین) و رزوناتورهای (تشدیدگرهای)

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روش تولید برای فیلترهای میان گذر چبیشف متقارن از مرتبه زوج با مبدلهای تناوبی (جایگزین) و رزوناتورهای (تشدیدگرهای)


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Synthesis Method for Even-Order Symmetrical Chebyshev Bandpass Filters With Alternative Inverters and Resonators


  منبع:

  IEEE TRANSACTIONS ON MICROWAVE THEORY AND TECHNIQUES, VOL. 61, NO. 2, FEBRUARY 2013


  نویسنده:

  Songbai Zhang, Student Member, IEEE, and Lei Zhu, Fellow, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  This paper proposes a unified synthesis method for the bandpass filters based on the alternative inverters and microstrip line resonators. Firstly, an even-order Chebyshev bandpass filter prototype with equal terminations is transformed to two dual networks based on hybrid inverters and resonators. In this work, two adjacent resonators are coupled with each other through a semi-lumped via-hole as the inverter; the tailored method is employed and effectively demonstrated to extract the inverters’ values and their respective associated effective lengths. As its application examples, the proposed synthesis method is applied to design two classes of even-order Chebyshev bandpass filters with fourth and sixth order on microstrip-line topology, which operate at 2.4 GHz with the fractional bandwidths of 10% and 15%, respectively. Finally, both classes of filters are fabricated and measured. Simulated and measured results provide a good verification for the theoretical counterparts.
  Index Terms: Bandpass filter | even-order symmetrical Chebyshev bandpass filter | quarter-wavelength resonators and synthesis method.


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، روش تولید یکپارچه برای فیلترهای میان گذر بر اساس مبدلهای تناوبی (جایگزین) و تشدیدگر های خط مایکرواستریپ ارائه شده است. در ابتدا، یک نمونه اولیه از فیلتر میان گذر Chebyshev (‌ چبیشف) ِ مرتبه اول، با پایان دهنده های معادل ، به دو شبکه دوتایی مبتنی بر مبدلهای هیبرید و تشدیدگر‌های تبدیل شد. در این کار، دو تشدیدگر همسایه از میان یک از مسیر حفره‌ای نیمه‌‌یکپارچه (کلوخه ای) ، بعنوان مبدل ، با هم جفت شدند. یک روش مناسب مورد استفاده قرار گرفته و نشان داده شده است که این روش، به صورت موثری مقادیر مبدل (تبدیل کننده) و طولهای موثر نسبی مربوطه انها را استخراج میکند .
  بعنوان مثالهایی از کاربرد این مورد، روش تولید پیشنهادی، برای طراحی دودسته از فیلترهای میان گذر Chebyshev از مرتبه های زوج؛ با مرتبه های چهارم و ششم؛ بر روی توپولوژی خط مایکرواستریپ ، که در بسامدهای GHz 2.4 با پهنای باند کسری به ترتیب برابر با 10% و 15% کار میکردند؛ بکار گرفته شد. نهایتا، هر دو دسته از فیلترها ساخته و اندازه گیری شدند. نتایج شبیه سازی شده و اندازه گیری شده؛ اعتبار و تایید خوبی را در مقایسه با همتایان تئوریکی انها فراهم میکنند.
  اصطلاحات فهرست شده: فیلتر میان گذر | فیلتر چبیشف گذر متقارن ترتیب زوج | روش سنتز و رسنترس چهارم طول موج.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1490 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
ریاضیات-عمومی
موضوعات
footer