دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از تکنولوژ ی سلف سرویس برای کاهش زمان انتظار مشتری - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از تکنولوژ ی سلف سرویس برای کاهش زمان انتظار مشتری - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم عامل ( operating system )
 • Using self-service technology to reduce customer waiting times استفاده از تکنولوژ ی سلف سرویس برای کاهش زمان انتظار مشتری

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استفاده از تکنولوژ ی سلف سرویس برای کاهش زمان انتظار مشتری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Using self-service technology to reduce customer waiting times


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - International Journal of Hospitality Management 33 (2013) 435–445


  نویسنده:

  Alinda Kokkinou , David A. Cranage


  چکیده انگلیسی:

  An important perceived benefit of self-service technology has been its potential to reduce customer waiting-times. The purpose of this study was therefore to examine under which conditions the introduction of self-service technology in a service delivery process could reduce actual waiting-times and improve service levels. A simulation study showed that waiting-times and service levels in a hotel checkin process were influenced by the number of resources available to customers, the number of customers arriving to receive service, the processing speed of the self-service kiosk and the failure rate of the selfservice kiosk. Specifically, results showed that longer self-service kiosk processing times and higher failure rates led to longer waiting-times, especially when customer demand was high. The authors recommend that service providers considering self-service technology implementation pay careful attention to the design and performance of the self-service technology.
  Keywords: Self-service technology | Kiosk | Simulation | Waiting-time | Service level


  چکیده فارسی:

  یک مزیت بزرگ که برای تکنولوژی سلف سرویس لحاظ شده است, توانایی ان در کاهش زمان انتظار مشتری است. هدف از انجام این مطالعه بررسی این موضوع است که چه روشی از ارائه سلف سرویس میتواند در کاهش واقعی این زمان کمک کند. مطالعه شبیه سازی نشان داده است که زمان انتظار و سطح سلف سرویس درفرآیند چک نمودن یک هتل تحت تاثیر یک سری از وسایل در دسترس مشتری، تعداد مشتریانی که برای دریافت سرویس میرسند؛ سرعت فراوری کیوسک سلف سرویس و نرخ شکست کیوسک سلف سرویس قرار میگیرد. نتایج بخصوص نشان میدهد که زمان فرآوری کیوسک سلف سرویس و نرخ بالای شکست منجر به زمان انتظار طولانی میشود، بخصوص در زمانی که تقاضای مشتریان بالا باشد. نویسنده پیشنهاد میکند که فراهم کنندگان خدمات برقراری تکنولوژی سلف سرویس را مد نظر قرار دهند و توجه زیادی را بر روی برقرار ی طراحی و عملکرد تکنولوژی سلف سرویس معطوف نمایند.
  کلمات کلیدی: فناوری سلف سرویس | کیوسک | شبیه سازی | زمان انتظار | سطح سرویس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 945 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
سیستم-عامل
موضوعات
footer