دانلود مقاله و خرید ترجمه:غوطه وری و درمان آب هراسی در درمان شناختی- رفتاری: یک مطالعه موردی - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:غوطه وری و درمان آب هراسی در درمان شناختی- رفتاری: یک مطالعه موردی - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • Diving and Treatment of Aquaphobia in Cognitive Behavior Therapy: A Case Study غوطه وری و درمان آب هراسی در درمان شناختی- رفتاری: یک مطالعه موردی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  غوطه وری و درمان آب هراسی در درمان شناختی- رفتاری: یک مطالعه موردی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Diving and Treatment of Aquaphobia in Cognitive Behavior Therapy: A Case Study


  منبع:

  Ann Depress Anxiety - Volume 1 Issue 1 – 2014


  نویسنده:

  Jérôme Palazzolo


  چکیده انگلیسی:

  Aquaphobia is a persistent and abnormal fear of water. It’s a specific phobia that involves a level of fear that is beyond the patient’s control or that may interfere with daily life. According to the National Institute of Mental Health, specific phobias normally develop in childhood. Approximately 19.2 million American adults suffer from some type of specific phobia.
  The goal of Cognitive-Behavior Therapy (CBT) is to regain control of reactions to stress and stimuli, thus reducing the feeling of helplessness that often accompanies anxiety disorders. CBT works on the principle that the thoughts that produce and maintain anxiety can be recognized and altered using various techniques that change behavioural responses and eliminate the anxiety reaction.
  Keywords: Aquaphobia | Anxiety | Cognitive behaviour therapy | Psychology | Systematic desensitization


  چکیده فارسی:

  اب هراسی یک ترس پایدار و غیر نرمال از آب میباشد. این یک ترس خاص است که شامل مراحلی از ترس میباشد که فراتر از کنترل بیمار بوده و ممکن است با زندگی روزمره وی تداخل نماید. بر طبق نوشته انستیتوی سلامت روانی ملی، ترسهای خاص به طور نرمال، در طی دوران کودکی گسترش می یابند. تقریبا 19.2 میلیون آمریکایی بزرگسال از برخی از انواع ترسهای خاص رنج میبرند.
  هدف درمان شناختی- رفتاری یا (CBT) به دست اوردن مجدد واکنشها به استرسها و محرکها و بنابراین رسیدن به احساس کمک کننده ای است، که میتواند بی نظمیهای عصبی را کنترل نماید . CBT با اصولی کار میکند که فکر میکند که ایجاد و حفظ اضطراب میتواند تشخیص داده شود و با استفاده از تکنیکهای مختلفی که پاسخ های رفتاری را تغییر میدهد و واکنش به اضطرابی را کاهش میدهد، درمان شود.
  کلمات کلیدی: آب هراسی | اضطراب | رفتار درمانی شناختی | روانشناسی | حساسیت زدایی منظم


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 109 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer