دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی انتقادی در مورد خود گرد هم آیی القا شده توسط پلیمریزاسیون با واسطه RAFT - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی انتقادی در مورد خود گرد هم آیی القا شده توسط پلیمریزاسیون با واسطه RAFT - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شیمی ( chemistry )
 • A Critical Appraisal of RAFT-Mediated Polymerization-Induced SelfAssembly ارزیابی انتقادی در مورد خود گرد هم آیی القا شده توسط پلیمریزاسیون با واسطه RAFT
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزیابی انتقادی در مورد خود گرد هم آیی القا شده توسط پلیمریزاسیون با واسطه RAFT


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Critical Appraisal of RAFT-Mediated Polymerization-Induced SelfAssembly


  منبع:

  Macromolecules, 2016, 49 (6), pp 1985–2001


  نویسنده:

  Sarah L. Canning, Gregory N. Smith, and Steven P. Armes


  چکیده انگلیسی:

  Recently, polymerization-induced self-assembly (PISA) has become widely recognized as a robust and efficient route to produce block copolymer nanoparticles of controlled size, morphology, and surface chemistry. Several reviews of this field have been published since 2012, but a substantial number of new papers have been published in the last three years. In this Perspective, we provide a critical appraisal of the various advantages offered by this approach, while also pointing out some of its current drawbacks. Promising future research directions as well as remaining technical challenges and unresolved problems are briefly highlighted.


  چکیده فارسی:

  اخیرا، خود گرد هم آیی ( خود نصبی)ِ القا شده توسط پلیمریزاسیون (PISA)، به میزان گسترده ای بعنوان یک روش دقیق و کار‌امد، برای تولید نانوذرات کوپلیمر بلوکی (کو پلیمر قطعه‌ای)؛ با اندازه و شیمی سطحی کنترل شده شناخته شده است. تا سال 2012، مقالات متعددی در این زمینه منتشر شده اند، اما تعداد قابل توجهی از مقالات جدید در سه سال گذشته منتشر شده اند. از این منظر، ما یک ارزیابی انتقادی از مزایای مختلف ارائه شده توسط این رویکرد ارائه میدهیم، در حالیکه همچنین برخی از معایب را نیز خاطر نشان خواهیم نمود. جهت تحقیقات امیدوار کننده آینده و همچنین چالش های فنی و مشکلات حل نشده باقی مانده به اختصار برجسته میشوند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 55

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1140 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شیمی
موضوعات
footer