دانلود مقاله و خرید ترجمه:ساخت پلتفرم قابل اعتماد SaaS - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ساخت پلتفرم قابل اعتماد SaaS - 2010
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری ( Cloud Computing )
 • Construction of a Trusted SaaS Platform ساخت پلتفرم قابل اعتماد SaaS

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ساخت پلتفرم قابل اعتماد SaaS


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Construction of a Trusted SaaS Platform


  منبع:

  2010 Fifth IEEE International Symposium on Service Oriented System Engineering


  نویسنده:

  Chaoliang Zhong, Jun Zhang, Yingju Xia, Hao Yu


  چکیده انگلیسی:

  As a part of Cloud computing, Software as a Service(SaaS) enables users to cut their costs by outsourcing software as a service on-demand, in which both computation and storage are handled on server-side. However, data must be decrypted into memory when performing the computation, even though they can be encrypted during storage and transmission. In this case, the privileged administrators of SaaS providers are able to inspect or modify users’ data and computations. As a result, the users will not trust the SaaS providers, which is the number one factor blocking the wide adoption of SaaS. To address this problem this paper proposes a trusted SaaS platform(TSP). Besides guaranteeing data security during storage and transmission, TSP enforces a trusted execution environment(TEE) that guarantees the confidentiality and integrity of the users’ data and computations.
  Keywords: Cloud Computing | SaaS | Trusted Computing;


  چکیده فارسی:

  بعنوان بخشی از محاسبات ابری، “نرم افزار؛ بعنوان خدمات" یا SaaS کاربر را قادر میسازد که با کمک نرم‌افزار برون سپاری برای ارائه خدمات بر حسب تقاضا، هزینه های خود را کاهش دهد, در این صورت، محاسبه و ذخیره‌سازی ها در سرور انجام میشود. به هر حال، داده ها در هنگام انجام محاسبات ؛ در حافظه رمز گشایی میشوند؛ و بعدا در حین ذخیره سازی و انتقال رمز گذاری میشوند. در این مورد مجریانِ تامین کنندگان SaaS قادر به اصلاح داده ها و محاسبات کاربر میباشند. در نتیجه؛ کاربر نمیتواند به تهیه کنندگان SaaS اعتماد کنند، که این یکی از فاکتورهای بلوک شدن گسترده SaaS است. برای نشان دادن این مشکل، این مقاله یک پلتفرم قابل اعتماد SaaS با نام SaaS platform (TSP) trusted را پیشنهاد میدهد, که امنیت داده ها در حین ذخیره سازی و انتقال را تضمین میکند ؛ TSP ایجاد یک محیط اجرایی قابل اطمینان را ایجاب میکند که اطمینان و یکپارچگی داده ها و محاسبات را تضمین میکند.
  کلمات کلیدی : محاسبات ابری | SaaS | محاسبات قابل اعتماد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 26

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 495 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محاسبات-ابری
موضوعات
footer