دانلود مقاله و خرید ترجمه:همه برای یکی، یکی برای همه: هم رقابتی و عملکرد تیم مجازی - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:همه برای یکی، یکی برای همه: هم رقابتی و عملکرد تیم مجازی - 2012
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی ( social Sciences )
 • All for one, one for all: Coopetition and virtual team performance همه برای یکی، یکی برای همه: هم رقابتی و عملکرد تیم مجازی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  همه برای یکی، یکی برای همه: هم رقابتی و عملکرد تیم مجازی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  All for one, one for all: Coopetition and virtual team performance


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Technological Forecasting and Social Change 79 (2012) 1155–1168


  نویسنده:

  Yehuda Baruch, Chieh-Peng Lin


  چکیده انگلیسی:

  This study establishes a model based on coopetition theory to explain the formation of team performance in virtual teams. We tested the model in information technology (IT) organiza tions, and found applicability of coopetition in influencing team performance and knowledge sharing. Knowledge sharing is indirectly influenced by team politics and social capital (i.e., trust, social interaction and shared vision) via the mediation of cooperation and competition, while team performance is indirectly affected by team politics and social capital via the medi ation of cooperation, team emotional intelligence and team competence.
  Keywords: Competition | Cooperation | Emotional intelligence | Knowledge sharing | Performance | Team politics


  چکیده فارسی:

  این مطالعه مدلی بر اساس تئوری هم رقابتی برای توضیح شکل گیری عملکرد تیم در تیم های مجازی ایجاد می نماید. ما مدل را در سازمان های فناوری اطلاعات (IT) مورد آزمون قرار داده و کاربرد هم رقابتی در تاثیر گذاری عملکرد تیم و به اشتراک گذاری دانش را متوجه شدیم. به اشتراک گذاری دانش به طور غیر مستقیم توسط سیاست های تیم و سرمایه اجتماعی (یعنی؛ اعتماد، تعامل اجتماعی و چشم انداز مشترک) با میانجی گری همکاری و رقابت تحت تاثیر قرار می گیرد، در حالی که عملکرد تیم به طور غیر مستقیم توسط سیاست های تیم و سرمایه اجتماعی از طریق میانجی گری همکاری، هوش عاطفی تیم و شایستگی تیم تحت تاثیر قرار می گیرد.
  واژه های کلیدی: هم رقابتی | همکاری | هوش هیجانی | اشتراک دانش | عملکرد | سیاست تیم


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 43

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 265 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اجتماعی
موضوعات
footer