دانلود مقاله و خرید ترجمه:یادگیری تعاملی تحت وب تبدیل سیاست های سلامت به مراقبت های بهبود یافته از دیابت - 2016

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده وب ( web )
 • Interactive Web-Based Learning Translating Health Policy Into Improved Diabetes Care یادگیری تعاملی تحت وب تبدیل سیاست های سلامت به مراقبت های بهبود یافته از دیابت
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یادگیری تعاملی تحت وب تبدیل سیاست های سلامت به مراقبت های بهبود یافته از دیابت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Interactive Web-Based Learning Translating Health Policy Into Improved Diabetes Care


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Am J Prev Med 2016;50(1):122–128


  نویسنده:

  Briana B. Rider, PharmD, Silje C. Lier, MPH, Tisha K. Johnson, MD, MPH, Dale J. Hu, MD, MPH


  چکیده انگلیسی:

  In August 2014, the U.S. DHHS’s Office of Disease Prevention and Health Promotion released the National Action Plan for Adverse Drug Event Prevention, highlighting prevention of diabetes agent– related hypoglycemia as a key area for improvement. In support of the Action Plan, the Office of Disease Prevention and Health Promotion then developed a web-based interactive module, or eLearning lesson, based on formative research and stakeholder feedback to educate healthcare professionals on strategies to prevent adverse drug events from diabetes agents. The training incorporates health literacy principles by demonstrating, through video scenarios, how to apply shared decision making when setting individualized glycemic targets, and how to use the teach-back method to confirm patients’ understanding. Prior to release in September 2014, the training went through intensive usability testing and was pilot tested using a 36-item evaluation. Six months after its release (September 2014 to March 2015), the training landing page on health.gov had 24,334 unique page views. More than 90% of the 234 participants who earned continuing education credit agreed that they will be able to apply the knowledge gained from the lesson to their practice. Online trainings that model key prevention strategies are well received by health professional users and may play an important role in translating policy into improved outcomes.


  چکیده فارسی:

  در آگوست 2014، اداره پیشگیری و ترویج سلامت دیابت آمریکا برنامه اقدامی کشوری برای پیشگیری از حوادث دارویی خطرناک را اجرا کرد که که بر جلوگیری از دیابت های ناشی از کاهش قند خون به عنوان یک حوزه کلیدی برای بهبود تاکید داشت. سپس اداره پیشگیری از بیماری و ترویج سلامت یک مدل تعاملی مبتنی بر وب یا یادگیری الکترونیکی را بر مبنای تحقیقات جزئیاتی و بازخورد ذینفعان توسعه داد تا متخصصان حوزه سلامت را درمورد راهبردها آموزش دند تا از حوادث خطرناک دارویی نشای از عوامل دیابتی جلوگیری کند. آموزش و تربیت ازطریق نشان دادن طرح های ویدیویی درباره چگونگی به کارگیری تصمیمات مشترک به هنگام تعیین اهداف دیابتی فردی و چگونگی استفاده از روش تدریس برگشتی جهت تایید درک بیماران، اصول سواد سلامت را در هم می آمیزد. قبل از اجرای این طرح در سپتامبر 2014، آموزش از طریق آزمایش فشرده قابلیت استفاده انجام شد و با استفاده از یک بررسی 36 بخشی، به صورت آزمایشی اجرا شد. 6 ماه پس از اجرای آن (سپتامبر 2014 تا مارس 2015)، صفحه اینترنتی دوره آموزشی در سایت health.gov 24334 بازدید منحصر به فرد داشت. بیش از 90% از 234 شرکت کننده که گواهی آموزش مستمر را دریافت کرده بودند موافقت کردند که قادر خواهند بود که از دانش به دست آورده از دروس در کارهای عملی خود استفاده کنند. آموزش های آنلاین که راهبردهای کلید پیشگیری را مدلسازی می کنند توسط کاربران حرفه ای به خوبی دریافت می شوند و ممکن است نقش مهمی در ایجاد خروجی های بهبود یافته از سیاست های سلامت ایفا کنند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 160 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
وب
موضوعات
footer