دانلود مقاله و خرید ترجمه:پی سازی دیواره ها با استفاده از ستونهای سنگی احاطه شده - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پی سازی دیواره ها با استفاده از ستونهای سنگی احاطه شده - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده عمران - خاک و پی ( Civil Engineering - Soil and Pew )
 • Foundations of embankments using encased stone columns پی سازی دیواره ها با استفاده از ستونهای سنگی احاطه شده

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پی سازی دیواره ها با استفاده از ستونهای سنگی احاطه شده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Foundations of embankments using encased stone columns


  منبع:

  Proceedings of the 18 th International Conference on Soil Mechanics and Geotechnical Engineering, Paris 2013


  نویسنده:

  Castro J., Sagaseta C., Cañizal J., Da Costa A., Miranda M. University of Cantabria, Santander, Spain


  چکیده انگلیسی:

  Stone columns are a common improvement technique for foundations of embankments in soft soils. When the soft soil does not provide enough lateral support, the columns are encased with a geosynthetic. This paper presents a closed-form solution to study soft soil improvement, both reduction of settlement and consolidation time, by means of encased stone columns. An end-bearing column and its surrounding soil, is modelled in axial symmetry under a rigid and constant load. Soil is assumed as elastic but plastic strains are considered in the column. An elasto-plastic behaviour is also considered for the encasement by means of a limit tensile strength. Parametric studies of the settlement reduction and stress concentration show the efficiency of encasing the columns, which is mainly ruled by the encasement stiffness compared to that of the soil. The analytical results are in good agreement with numerical analyses. Finally, the encasement length is analysed using the closed-form solution.
  KEYWORDS: soft soils | ground improvement | encased stone columns | analytical solution | numerical analyses.


  چکیده فارسی:

  ستون های سنگی یک تکنیک پیشرفته معمولی در پی سازی دیواره ها در خاکهای نرم می باشند. زمانی که خاک نرم نگهداری جانبی را به اندازه کافی تامین نکند ستونهای احاطه شده با خاصیت ژئوسینیتیک استفاده می شوند. این مقاله یک راه حل فرم بسته را برای مطالعه بهسازی خاک نرم با کاهش دو عامل نشست و تحکیم زمانی، با استفاده ستونهای سنگی احاطه شده تهیه می کند. در تکیه گاه انتهایی ستون و خاک اطراف آن، تقارن محوری تحت صلبیت و بار ثابت مدل شده است. خاک الاستیک فرض شده اما کرنش های پلاستیک در ستون مطرح شده است. همچنین یک رفتار الاستو پلاستیک برای محفظه توسط حد متوسط مقاومت کششی مطرح شده است. مطالعات پارامتری کاهش نشست و تمرکز تنش میزان بهره وری ستون های احاطه شده را که عمدتا براساس استحکام محفظه در مقایسه با خاک است نشان میدهد. نتایج تحلیلی سازش بسیار خوبی با نتایج عددی داشتند. در نهایت طول محفظه توسط راه حل فرم بسته تحلیل شد.
  کلمات کلیدی : خاکهای نرم | بهسازی زمین | ستونهای سنگی احاطه شده | راه حلهای تحلیلی | آنالیز عددی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 498 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
عمران---خاک-و-پی
موضوعات
footer