دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعات تجربی رفتار ژئوسنتتیکی در بسته بندی اطراف مهاربند - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعات تجربی رفتار ژئوسنتتیکی در بسته بندی اطراف مهاربند - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده عمران - سازه ( Civil Engineering - Structures )
 • Experimental studies of the behaviour of geosynthetic wrap around anchorage مطالعات تجربی رفتار ژئوسنتتیکی در بسته بندی اطراف مهاربند
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مطالعات تجربی رفتار ژئوسنتتیکی در بسته بندی اطراف مهاربند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Experimental studies of the behaviour of geosynthetic wrap around anchorage


  منبع:

  Geosynthetics International, 2015, 22, No. 3


  نویسنده:

  S. H. Lajevardi, D. Dias and L. Briançon


  چکیده انگلیسی:

  When determining the dimensions of a geosynthetic lining system, it is important to have knowledge of the behaviour of the anchorage of the geotextile sheets. In order to optimise the geometry of the structures in question and then reduce the area taken up by the anchorage, anchorage solutions using trenches of varying forms are sometimes used. This paper focuses on two types of anchors (simple run-out and wrap around). The first author has previously performed some pull-out tests using an anchorage bench under controlled conditions using three types of geosynthetics and two types of soil. The results obtained from that study showed that there is an optimum length for the upper part of the geosynthetic for the wrap around anchorage. A more detailed analysis which describes the behaviour of a geosynthetic for the wrap around anchorage, the influence of the geosynthetic and of the soil types is presented herein.
  KEYWORDS: Geosynthetics | Anchorage systems | Geosynthetic behaviour | Pull-out test | Low confinement stresses | Soil reinforcement


  چکیده فارسی:

  هنگام تعیین ابعاد یک سیستم آستر ژئوسنتتیک، داشتن دانش از رفتار مهار شده ورقهای ژئوتکستال مهم است. به منظور بهینه سازی هندسه ساختارها در ایم مسئله و سپس کاهش این منطقه با استفاده از مهاربند، مسائل مهاربند با استفاده از ترانشه هایی با اشکال متغییر در برخی از مواقع حل می شود. این مقاله بر روی دو نوع مهاربند ( run out ساده و بسته بندی اطراف) متمرکز شده است. نویسنده اول، قبلا به ارزیابی آزمایشات pull-out با استفاده از تکیه گاه مهاربند تحت شرایط کنترل شده با استفاده از سه نوع ژئوسنتتیک و دو نوع خاکی آن پرداخت. نتایج بدست آمده از این مطالعه نشان میدهد که طول بهینه برای بخش بالایی در بسته بندی اطراف مهاربند وجود دارد. جزئیات مفصل تر از تجزیه و تحلیل توصیف رفتاری ژئوسنتتیک در بسته بندی اطراف مهاربند تاثیر ژئوسنتتیک و نوع خاک را در این مورد نشان می دهد.
  واژگان کلیدی: ژئوسنتتیک ها | سیستم های مهاربندای | رفتار ژئوسنتتیک | آزمایش pull-out| تنش های تحدیدی پایین | تقویت خاک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1044 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
عمران---سازه
موضوعات
footer