دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش مشتری مداری در رابطه ی بین برقراری ارتباط با مدیر و رضایت مشتری - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نقش مشتری مداری در رابطه ی بین برقراری ارتباط با مدیر و رضایت مشتری - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • THE ROLE OF CUSTOMER ORIENTATION IN THE RELATIONSHIP BETWEEN MANAGER COMMUNICATIONS AND CUSTOMER SATISFACTION نقش مشتری مداری در رابطه ی بین برقراری ارتباط با مدیر و رضایت مشتری

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نقش مشتری مداری در رابطه ی بین برقراری ارتباط با مدیر و رضایت مشتری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  THE ROLE OF CUSTOMER ORIENTATION IN THE RELATIONSHIP BETWEEN MANAGER COMMUNICATIONS AND CUSTOMER SATISFACTION


  منبع:

  Journal of Hospitality and Tourism Research July 15, 2013


  نویسنده:

  Kimberly Mathe Virginia Tech University, Sheila Scott-Halsell Oklahoma State University, Mary Roseman University of Mississippi


  چکیده انگلیسی:

  Within the restaurant and hospitality industry, employee behaviors and relationships are important in determining customer satisfaction. The present study extended the hospitality literature regarding customer satisfaction in three ways using a crosssectional survey design. First, the relationship between manager communications and customer orientation was explored, and results supported a positive, significant relationship. Second, this study helped confirm past studies that have tested the relationship between customer orientation and customer satisfaction using a singleitem customer response measure. Finally, a meditational test examined whether customer orientation carries the full influence of a manager’s communication and the resulting customer satisfaction. Results supported the meditational test. Practical and theoretical implications are explored for both hospitality researchers and practitioners.
  Keywords: customer orientation | communications | customer satisfaction | mediation | restaurants


  چکیده فارسی:

  در حوزه ی صنعت رستوران و مهمان نوازی، رفتار و ارتباط کارمندان برای تعیین رضایت مشتری بسیار مهم است. مطالعه ی پیش رو، ادبیات مهمان نوازی را با توجه به رضایت مشتری به سه طریق با استفاده از طرح بررسی مقطعی توسعه می دهد. در ابتدا ارتباط بین برقراری ارتباط با مدیر و مشتری مداری مورد بررسی قرار می گیرد و نتایج از یک رابطه ی مثبت و معنی دار تبعیت می کنند. دوماً، این مطالعه به تأیید مطالعات قبلی که ارتباط بین مشتری مداری و رضایت مشتری را با استفاده از معیار پاسخ مشتری تک آیتمه را نشان می دهد کمک می کند. در نهایت با استفاده از یک آزمون تفکر بررسی می کنیم که آیا مشتری مداری تأثیر کاملی بر ارتباط مدیر و رضایت نهایی مشتری دارد یا خیر. نتایج بدست آمده از یک آزمون تفکر پشتیبانی می کنند. پیامدهای تئوریکی و عملی برای محققان مهمان نوازی و متخصصان مورد بررسی قرار گرفته اند.
  کلمات کلیدی: مشتری مداری | ارتباط | رضایت مشتری | تفکر | رستوان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 64 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer