دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش‌های تطبیق عکس مبتنی بر ناحیه - یک بررسی - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش‌های تطبیق عکس مبتنی بر ناحیه - یک بررسی - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر ( Image Processing )
 • Area Based Image Matching Methods – A Survey روش‌های تطبیق عکس مبتنی بر ناحیه - یک بررسی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روش‌های تطبیق عکس مبتنی بر ناحیه - یک بررسی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Area Based Image Matching Methods – A Survey


  منبع:

  www.ijetae.com (ISSN 2250-2459, Volume 2, Issue 1, January 2012)


  نویسنده:

  Jyoti Joglekar, Shirish S. Gedam


  چکیده انگلیسی:

  This paper aims to present a review of recent as well as classic area based image matching methods. Determination of three dimensional data from images is very important task in the machine vision field. Stereo vision has wide range of potential application areas including three dimensional reconstruction of a view. Matching algorithms play a key role in deciding correspondences between two image scenes. Mainly, the matching algorithms are distinguished as area based matching and feature based matching. Area based methods sometimes called correlation like methods or template matching, merge the feature detection step with the matching part. These methods deal with the images without attempting to detect salient objects. Windows of predefined size is used for the estimation of correspondence. The major goal of this paper is to provide comprehensive reference for the researchers involved in, area based image matching. Main contribution, advantages and drawbacks of the area based methods are mentioned in this paper.
  Keywords: Image matching | Correlation | Disparity | Fourier | Local algorithms


  چکیده فارسی:

  هدف این مقاله ارائه بررسی از روش‌های تطبیق تصویر مبتنی بر ناحیه کلاسیک و اخیر است. تعیین داده‌های سه بعدی از تصویر وظیفه بسیار مهمی در زمینه بینایی ماشین است. دید استریو طیف وسیعی از نواحی کاربردی بالقوه شامل بازسازی سه بعدی یک دید است. الگوریتم‌های تطبیق در تصمیم‌گیری متناظر بین دو صحنه تصویر نقش کلیدی بازی می‌کنند. اساسآ، الگوریتم‌های تطبیق از تطبیق مبتنی بر ناحیه و تطبیق مبتنی بر ویژگی متماییز هستند. روش‌های مبتنی بر ناحیه را گاهی اوقات همبستگی گویند مانند روش‌ها یا تطبیق الگو، که مراحل تشخیص را با با بخش‌های تطبیقی ادغام می‌کنند. این روش‌ها با تصویر بدون تلاش برای تشخیص اشیای برجسته سروکار دارند. از پنجره‌هایی با اندازه از پیش تعیین شده برای تخمین تناظر استفاده کرده‌اند. هدف اصلی این مقاله ارائه مرجع جامعی برای پژوهشگران درگیر در این زمینه، تطبیق تصویر مبتنی بر ناحیه است. سهم اصلی، مزایا، و معایب روش‌های مبتنی بر ناحیه در این مقاله ذکر شده است.
  کلمات کلیدی : تطبیق تصویر | همبستگی | اختلاف | فوریه | الگوریتم محلی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 297 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پردازش-تصویر
موضوعات
footer