دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی امادگی آموزش الکترونیکی در مدارس متوسطه ی کنیا - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی امادگی آموزش الکترونیکی در مدارس متوسطه ی کنیا - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده آموزش الکترونیک ( e-learning )
 • Evaluation of E-Learning Readiness in Secondary Schools in Kenya ارزیابی امادگی آموزش الکترونیکی در مدارس متوسطه ی کنیا

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزیابی امادگی آموزش الکترونیکی در مدارس متوسطه ی کنیا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Evaluation of E-Learning Readiness in Secondary Schools in Kenya


  منبع:

  World Applied Programming, Vol (3), Issue (10), October 2013. 493-503


  نویسنده:

  Gordon O. Ouma, Fredrick M. Awuor, Benjamin Kyambo


  چکیده انگلیسی:

  As e-learning becomes useful to learning institutions worldwide, an assessment of e-learning readiness is essential for the successful implementation of e-learning as a platform for learning environments. Success in e-learning can be achieved by understanding the level of readiness of e-learning environments. To facilitate schools in Kenya to implement e-learning, the government selected five public secondary schools in each district and provided funds for Information Communication and Technology (ICT) infrastructure development and teachers training on ICT. The selected schools are also intended to serve as reference elearning centers for other schools. In attempts to implement e-learning, the institutions involved need to be assessed to ascertain their level of preparedness lest the noble initiative be of no benefit to the society. The study investigated the preparedness of ten schools which benefited from ICT development funds within Rachuonyo South and Rachuonyo North districts. The survey examined the level of technical competency and computer literacy among teachers and students, their attitude and perception towards the use of e-learning. Descriptive research was used to obtain information concerning the level of e-learning implementation readiness and to describe the scenarios with respect to conditions in schools. Teachers’ and students’ computer literacy as well their perceptions and attitude towards technology were significant measures of e-learning implementation readiness. This research findings show that teachers and students are ready to embrace elearning technology, but there is need to enhance their technical capacity through training for successful elearning adoption. Though most students accept e-learning, they lack basic computer skills required of them to effectively use e-learning platform. The study revealed a positive correlation between computer literacy and elearning acceptance.
  Keywords: E-Learning Implementation | ICT infrastructure | e-learning readiness | Perception and attitude


  چکیده فارسی:

  امادگی برای اجرای موفقیت امیز اموزش الکترونیکی به عنوان پلتفرمی برای محیط اموزش ضروریست.موفقیت در اموزش الکترونیکی با درک درست از امادگی بستر و محیط این نوع اموزش قابل دستیابیست.برای کمک به نهادینه سازی و اجرای اموزش الکترونیکی در مدارس کنیا، حکومت 5 مدرسه اموزش متوسطه در هر استان را انتخاب کرده و ودجه لازم برای فراهم اوری زیرساخت لازم برای اجرا وننهادینه سازی فن اوری ارتباطات اطلاعات(ICT) و اموزش معلمان در این زمینه را فراهم کرده است.مدارس انتخاب شده همچنین به عنوان الگویی برای اجرای این برنامه در مدارس دیگر در نظر گرفته شده اند.در تلاش برای اجرای اموزش الکترونیکی، باید به موسسات در گیر در این مساله یاری رساند تا سطح خود را افزاش دهند تا این که مبادا این نواوری برای اجتماع خالی از سود بماند.تحقیق به مطالعه و بررسی ده مدرسه در بخش Rachuonyo جنوبی و شمالی که از بودجه گسترش ICT استفاده می کنند می پردازد. به علاوه به مطالعه شایستگی و صلاحیت فنی میان معلمان و شاگردان،گرایش و میزن درک ان ها از استفاده از اموزش الکترونیکی می پردازد می پردازد.تحقیق توصیفی برای به دست اوردن اطلاعات مرتبط با سطح اجرای امادگی اموزش الکترونیکی و توصیف سناریوها با ترتیب مدارس به کار رفته است.الفبای اموزشی معلمان و دانش اموزان در زمینه کامپیوتر و همچنین شرکتشان در برنامه و گرایششان به ست فن اوری مقیاس های قابل توجهی از امادگی اجرای ایم نوع اموزش بودند.نتایج این تحقیق نشان داد که معلمان و دانش اموزان برای فن اوری اماده هستند،امابرای اتخاذ و فراگیری موفق ان، نیاز به افزایش ظرفیت فنی انان در طول دوره اموزش است.اگرچه بیشتر دانش اموزان اموزش الکترونیکی را می پذیرند، کمبود مهارت های پایه ای ان ها انها در زمینه کامپیوتر،که برای اموزش الکترونیکی بسیار مهم هستند بارز است.این تحقیق یک ارتباط مثبت میان الفبای اموزش کامپیوتر و گیرایی و پذیرش در اموزش الکترونیکی را نشان داد.
  کلمات کلیدی: اجرای آموزش الکترونیکی | زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات | آمادگی آموزش الکترونیکی | ادراک و نگرش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 181 کیلوبایت


  قیمت: 21000 تومان  16800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-الکترونیک
موضوعات
footer