دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحقیقاتی روی وضعیت موجود کارکنان روستایی در صنعت ساختمانی بر اساس AHP - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحقیقاتی روی وضعیت موجود کارکنان روستایی در صنعت ساختمانی بر اساس AHP - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • Research on the current situation of peasant-workers in construction industry based on AHP تحقیقاتی روی وضعیت موجود کارکنان روستایی در صنعت ساختمانی بر اساس AHP

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تحقیقاتی روی وضعیت موجود کارکنان روستایی در صنعت ساختمانی بر اساس AHP


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Research on the current situation of peasant-workers in construction industry based on AHP


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Systems Engineering Procedia 5 ( 2012 ) 405 – 411


  نویسنده:

  Weiwei Zuo,Qiankun Wang,Pin Yang


  چکیده انگلیسی:

  This paper establishes evaluation indexes system of the construction peasant-workers’ current situation in the principle of Maslows hierarchy theory of needs. Then, it analyzes the weight of each evaluation index on the basis of the AHP model, and evaluates the current situation of the peasant-workers with fuzzy comprehensive evaluation method. Through the analysis, we can grasp the key indexes affecting the management of the peasant-workers in construction industry. Finally, the article proposes several incentive measures about the management of the peasant-workers in aspects of salary, security and enterprise culture for the purpose of strengthening the management of the peasant-workers with limited resources.
  Keywords: construction industry | management of peasant-workers | AHP | fuzzy comprehensive evaluation


  چکیده فارسی:

  این مقاله یک سیستم شاخص‌های ارزیابی وضعیت موجود کارگران روستایی ساختمانی را طبق نظریه سلسله مراتب نیازهای مازلو ایجاد می‌کند. سپس وزن هر شاخص ارزیابی را بر اساس مدل AHP تحلیل می‌کند و وضعیت موجود کارگران روستایی را با روش ارزیابی جامع فازی ارزیابی می‌کند. با استفاده از این تحلیل، ما می‌توانیم شاخص‌های کلیدی تاثیر گذار بر مدیریت کارگران روستایی را در صنعت ساختمان داشته باشیم. در پایان، مقاله چندین سنجش انگیزشی را درباره مدیریت کارگران روستایی از لحاظ دستمزد و حقوق، امنیت و فرهنگ شرکت با هدف تقویت مدیریت کارگران روستایی با منابع محدود پیشنهاد می‌کند.
  کلمات کلیدی: صنعت ساختمان | مدیریت کارگران روستایی | AHP | ارزیابی جامع فازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 282 کیلوبایت


  قیمت: 14000 تومان  11200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer