دانلود مقاله و خرید ترجمه:ویدیو IP راهنمای جستجوی - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ویدیو IP راهنمای جستجوی - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • IP Video Surveillance Guide ویدیو IP راهنمای جستجوی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ویدیو IP راهنمای جستجوی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  IP Video Surveillance Guide


  منبع:

  12H0012X00 © 2012 Anixter Inc. • 09/12


  نویسنده:

  Anixter


  چکیده انگلیسی:

  A prominent trend in the security industry today is an evolutionary shift from the traditional video surveillance technology first deployed in the 1950s to newer network-based systems. This migration from older analog-based devices to newer digital equipment provides many functional and financial benefits to companies who need to provide better protection for people and assets. Utilizing advances in microprocessors and other computer technologies, video monitoring, recording and analysis can be made available to responsible parties, wherever and whenever needed. High-quality cameras may now be plugged in wherever there’s a suitable port – enjoying the flexibility and manageability of today’s telephone and computer systems. Live and recorded video can be accessed from network attached PCs across local area networks (LANs) or the Internet using familiar network technologies such as Ethernet and Internet Protocol (IP).


  چکیده فارسی:

  امروزه در صنعت امنیت سازی؛ یک انتقال انقلابی از تکنولوژی نظارت ویدئویی سنتی که در سال 1950 بکار گرفته شده بود به سمت سیستمهای بر مبنای شبکه جدیدتر بوجود آمده است. این مهاجرت از سیستمهای آنالوگی قدیمی به سمت سیستمهای جدید دیجیتالی یک سری مزایای عملکردی و بهینه سازی را برای شرکتها یی که نیاز به محافظت از افراد و سرمایه خود دارند فراهم میسازد. دوربینهای با کیفیت بالا در هرجایی که یک پورت مناسب وجود داشته باشد نصب میشوند و انعطاف پذیری و قابلیت مدیریت تلفن امروزی و سیستمهای کامپیوتری را برای افراد فراهم مینمایند. ویدئوهای زنده و ضبط شده میتوانند از طریق PC های شبکه های محلی (LANs) یا اینترنت با استفاده از تکنولوژی متعارف مانند اترنت و یا پروتکل اینترنت (IP) قابل دسترسی باشند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 36
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 42

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1635 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer