دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر سرمایه فکری بر روی تولید و اتخاذ (پذیرش) نوآوری - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر سرمایه فکری بر روی تولید و اتخاذ (پذیرش) نوآوری - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • The impact of intellectual capital on innovation generation and adoption تاثیر سرمایه فکری بر روی تولید و اتخاذ (پذیرش) نوآوری
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاثیر سرمایه فکری بر روی تولید و اتخاذ (پذیرش) نوآوری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The impact of intellectual capital on innovation generation and adoption


  منبع:

  Emerald group publishing limited, Journal of Intellectual Capital 17(4) • July 2016


  نویسنده:

  Mir Dost, Yuosre F. Badir, Zeeshan Ali, Adeel Tariq


  چکیده انگلیسی:

  Innovation is an important determinant of organizational success and a firm’s ability to sustain a competitive advantage (Rhee et al., 2010). In this context, knowledge is a more critical resource than other traditional resources, such as fixed or hard assets, when it comes to achieving a competitive advantage (Quinn et al., 2005, Carmona-Lavado et al., 2010). This is why research on innovation is shifting towards a focus on the roles that knowledge, or intellectual capital, can play as critical antecedents to innovation (Subramaniam and Youndt, 2005).


  چکیده فارسی:

  نوآوری یکی از عوامل مهم موفقیت سازمانی و توانایی یک شرکت برای حفظ مزیتی رقابتی است (ری و همکاران، 2010). در این زمینه، دانش منبع مهم تری نسبت به سایر منابع مرسوم (سنتی)، مانند دارایی های ثابت یا سخت است، که بودن آن باعث دستیابی به یک مزیت رقابتی می شود (کوین و همکاران، 2005؛ کارمونا - لاوادو و همکاران، 2010). اینکه چرا تحقیقات در مورد نوآوری به سمت تمرکز بر نقش هایی که دانش یا سرمایه فکری می توانند ایفا کنند متمایل شده، مقدماتی حیاتی برای نوآوری است (سوبرامانیان و یوندت، 2005).


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 42
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 38

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 153 کیلوبایت


  قیمت: 38000 تومان  30400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer