دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر فناوری 5G - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر فناوری 5G - 2012
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم ( wireless networks )
 • A Review on 5G Technology مروری بر فناوری 5G

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مروری بر فناوری 5G


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Review on 5G Technology


  منبع:

  International Journal of Engineering and Innovative Technology (IJEIT), Volume 1, Issue 1,January 2012


  نویسنده:

  Suvarna Patil, Vipin Patil, .Pallavi Bhat


  چکیده انگلیسی:

  5G Technology stands for 5th Generation Mobile technology. 5G is a name used in some research papers and projects to denote the next major phase of mobile telecommunications standards beyond the upcoming 4G standards. Currently, 5G is not a term officially used for any particular specification or in any official document yet made public by telecommunication companies or standardization bodies such as 3GPP, WiMAX Forum or ITU-R. New standard releases beyond 4G are in progress by standardization bodies, but at this time are not considered as new mobile generations since implementation and rollout of systems compliant with 4G is still under way; the goals of a 5G-based telecommunications network would ideally answer the challenges that a 4G model would present once it has entered widespread use.
  Index Terms:Flat IP Network | BDMA | 5G ArchitectureNanotechnology | Cloud Computing.


  چکیده فارسی:

  فناوری 5G، به نسل پنجم فناوری موبایل اطلاق می گردد. 5G نامیست که در بعضی از مقالات تحقیقی و پروژه ها برای مشخص کردن فاز بعدی استانداردهای مخابرات که فراتر از استاندارد های 4G هستند استفاده می شود. در حال حاضر از این نام در هیچ سند رسمی استفاده نمی گردد، اما با این حال توسط شرکت های بزرگ مخابراتی و یا مراجع استاندارد گذاری مانند 3GPP، WiMA ، Forum یا ITU-R به کرات مورد استفاده قرار گرفته و عموم با این نام آشنا هستند. استاندارد های نوین فراتر از 4G، توسط مراجع استاندارد گذاری، درحال پیشرفت و بروز رسانی هستند اما درحال حاضر به عنوان نسل جدید موبایل شناخته نمی شوند زیرا اجرای آن و جمع کردن سیستم هایی که با 4G خو گرفته اند هنوز انجام نشده است. اهداف شبکه ارتباطات مبتنی بر 5G، به طور کامل به سوالات و چالش هایی که نسل چهارم در حال حاضر با آن ها روبروست پاسخ می دهد و به طور گسترده ایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  کلمات کلیدی: شبکه IP مسطح | BDM | معماری نانو تکنولوژی 5G | رایانش ابری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 722 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer