دانلود مقاله و خرید ترجمه:توزیع آنلاین بلیت های خط هوایی: آیا خطوط هوایی باید یک رویکرد تک مسیره را بپذیرند یا یک رویکرد چند مسیره ؟ - 2011

دانلود مقاله و خرید ترجمه:توزیع آنلاین بلیت های خط هوایی: آیا خطوط هوایی باید یک رویکرد تک مسیره را بپذیرند یا یک رویکرد چند مسیره ؟ - 2011
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Online distribution of airline tickets: Should airlines adopt a single or a multi-channel approach? توزیع آنلاین بلیت های خط هوایی: آیا خطوط هوایی باید یک رویکرد تک مسیره را بپذیرند یا یک رویکرد چند مسیره ؟

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  توزیع آنلاین بلیت های خط هوایی: آیا خطوط هوایی باید یک رویکرد تک مسیره را بپذیرند یا یک رویکرد چند مسیره ؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Online distribution of airline tickets: Should airlines adopt a single or a multi-channel approach?


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management 32 (2011) 69–74


  نویسنده:

  Bonwoo Koo, Benny Mantin, Peter O’Connor


  چکیده انگلیسی:

  In today’s digital world, airlines typically distribute tickets both via their own websites and through online travel agency (OTA) platforms such as Expedia and Travelocity. Although associated with higher distribution costs, selling tickets through the platforms offers airlines exposure to a broader consumer base, and potentially higher sales than selling tickets solely through their own websites. While most airlines have adopted a multi-channel approach by selling tickets through OTA platforms and their websites, some (e.g., Southwest Airlines, easyJet and Ryanair) sell only via the latter. Is one approach better than the other, and if so, under what circumstances? This study analyzes factors that affect an airline’s distribution strategy by developing a decision support model. We find that airlines are less likely to use OTA platforms if they have a large loyal consumer base or if the OTA platform is highly competitive.
  Keywords: Distribution strategy | Online travel agency | Consumer loyalty | Market competition


  چکیده فارسی:

  در دنیای دیجیتالی امروز، خطوط هوایی معمولاً بلیت ها را هم از طریق وبسایت های خود و هم از طریق پلتفرم های آژانس مسافرتی آنلاین (OTA) نظیر Expedia و Travelocity توزیع می کنند. اگرچه در ارتباط با هزینه های بالای توزیع، فروش بلیت از طریق پلتفرم ها خطوط هوایی را در معرض یک پایگاه مشتری گسترده ترقرار می دهدو به طور بالقوه فروش بیشتری نسبت به فروش بلیت، تنها از طریق وبسایت برای آن ها فراهم می کند. در حالی که اکثر خطوط هوایی یک رویکرد چند مسیره را با فروش بلیت ها از طریق پلتفرم های OTA و وبسایت های خود پذیرفته اند، برخی از خطوط هوایی (مثل Southwest Airlines، easyJet و Ryanair) بلیت را فقط از طریق وبسایت های خود می فروشند. آیا یک رویکرد بهتر از رویکرد دیگر است و اگر چنین است تحت چه شرایطی؟ این مطالعه عوامل موثر بر استراتژی توزیعیک خطوط هوایی را با ایجاد یک مدل تصمیم یار، تحلیل می کند. ما دریافتیم که اگر خطوط هوایی، پایگاه بزرگی از مشتریان وفادار داشته باشند یا اگر پلتفرم OTA به شدت رقابتی باشد، با احتمال کمتری از پلتفرم های OTA استفاده می کنند.
  واژگان کلیدی: استراتژی توزیع | آژانس مسافرتی آنلاین | وفاداری مشتری | رقابت بازار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 162 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer