دانلود مقاله و خرید ترجمه:تأثیر استراتژی کسب و کار بر مدیریت پورتفولیوی پروژه و موفقیت آن- یک چارچوب مفهومی - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تأثیر استراتژی کسب و کار بر مدیریت پورتفولیوی پروژه و موفقیت آن- یک چارچوب مفهومی - 2010
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت پروژه ( Project Management )
 • The influence of business strategy on project portfolio management and its success — A conceptual framework تأثیر استراتژی کسب و کار بر مدیریت پورتفولیوی پروژه و موفقیت آن- یک چارچوب مفهومی

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تأثیر استراتژی کسب و کار بر مدیریت پورتفولیوی پروژه و موفقیت آن- یک چارچوب مفهومی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The influence of business strategy on project portfolio management and its success — A conceptual framework


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - International Journal of Project Management 28 (2010) 807–817


  نویسنده:

  Sascha Meskendahl


  چکیده انگلیسی:

  Firms are facing more difficulties with the implementation of strategies than with its formulation. Therefore, this paper examines the linkage between business strategy, project portfolio management, and business success to close the gap between strategy formulation and implementation. Earlier research has found some supporting evidence of a positive relationship between isolated concepts, but so far there is no coherent and integral framework covering the whole cycle from strategy to success. Therefore, the existing research on project portfolio management is extended by the concept of strategic orientation. Based on a literature review, a comprehensive conceptual model considering strategic orientation, project portfolio structuring, project portfolio success, and business success is developed. This model can be used for future empirical research on the influence of strategy on project portfolio management and its success. Furthermore, it can easily be extended e.g. by contextual factors.
  Keywords: Project portfolio management | Strategic orientation | Strategy implementation | Project portfolio success


  چکیده فارسی:

  بنگاه ها در پیاده سازی استراتژی ها با مشکلات بیشتری مواجه هستند تا فرموله سازی آن ها. بنابراین، این مقاله ارتباط بین استراتژی کسب و کار، مدیریت پورتفولیوی پروژه و موفقیت کسب و کار را برای پر کردن شکاف بین فرموله سازی و پیاده سازی استراتژی بررسی می کند. پژوهش های قبلی شواهد تأیید کننده ای از یک ارتباط مثبت بین این مفاهیم مجزا را نشان می دهند اما تا کنون هیچ چارچوب منطقی و جامعی وجود نداشته است که کل چرخه استراتژی تا موفقیت را پوشش بدهد. بنابراین، پژوهش حاضر در مورد مدیریت پورتفولیوی پروژه با مفهوم گرایش استراتژیک گسترش یافته است. بر اساس مرور ادبیات، مدل مفهومی جامعی ایجاد شده است که گرایش استراتژیک، ساختاربندی پورتفولیوی پروژه، موفقیت پورتفولیوی پروژه و موفقیت کسب و کار را در نظر می گیرد. این مدل را می توان برای پژوهش های تجربی آتی در مورد تأثیر استراتژی بر مدیریت پورتفولیوی پروژه و موفقیت آن به کار برد. علاوه بر این، به آسانی می توان آن را توسعه داد، مثلاً از طریق عوامل زمینه ای.
  واژگان کلیدی: مدیریت پورتفولیوی پروژه | گرایش استراتژیک | پیاده سازی استراتژی | موفقیت پورتفولیوی پروژه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 134 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-پروژه
موضوعات
footer