دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل سابق اثرات اقتصادی توسعه ی انرژی بادی در روستاهای امریکا - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل سابق اثرات اقتصادی توسعه ی انرژی بادی در روستاهای امریکا - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اقتصادی ( Economical science )
 • Ex post analysis of economic impacts from wind power development in U:S: counties تجزیه و تحلیل سابق اثرات اقتصادی توسعه ی انرژی بادی در روستاهای امریکا

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تجزیه و تحلیل سابق اثرات اقتصادی توسعه ی انرژی بادی در روستاهای امریکا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Ex post analysis of economic impacts from wind power development in U:S: counties


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Energy Economics 34 (2012) 1743–1754


  نویسنده:

  Jason P. Brown , John Pender , Ryan Wiser, Eric Lantz, Ben Hoen


  چکیده انگلیسی:

  Wind power development has surged in recent years in the United States. Policymakers and economic development practitioners to date have typically relied upon project-level case studies or modeled input–output estimates to assess the economic development impacts from wind power, often focusing on potential local, state-wide, or national employment or earnings impacts. Building on this literature, we conduct an ex post econometric analysis of the county-level economic development impacts of wind power installations from 2000 through 2008 in a large, wind-rich region in the country. Taking into account factors influencing wind turbine location, we find an aggregate increase in county-level personal income and employment of approximately $11,000 and 0.5 jobs per megawatt of wind power capacity installed over the sample period of 2000 to 2008. These estimates appear broadly consistent with modeled input–output results, and translate to a median increase in total county personal income and employment of 0.2% and 0.4% for counties with installed wind power over the same period.
  Keywords: Wind power | Economic development | Ex post analysis


  چکیده فارسی:

  توسعه ی انرژی بادی در سالهای اخیر درروستاهای امریکا بسرعت افزایش یافته است . سیاستمداران ومسوولین توسعه ی اقتصادی امروزه بر پروژها هایی تکیه میکنند که به ارزیابی تاثیرات اقتصادی توسعه ی انرژی باد پرداخته اند و ورودی و خروجی های مد نظر را بررسی میکنند و اثرات این انرژی را بر درامدهای ملی مورد ارزیابی قرار میدهند . بر اساس این ادبیات ما به تجزیه و تحلیل تاثیرات اقتصادی این توسعه بر مناطق روستایی در طول سالهای 2000 تا 2008 پرداخته ایم در منطقه ای که که در کشور بسیار غنی است . با در نظر گرفتن فاکتورهای تاثیر گذار بر عملکرد توربینهای بادی ، ما متوجه شدیم که از نظر درامدهای شخصی و بکارگرفتن افراد و ایجاد شغل حدود 11000 دلار در طول دوره ی مورد بررسی بهمراه افزایش 0.5 مگابایت در ظرفیت انرژیاین امر بسیار مقرون بصرفه بوده است .این براوردها بطور گسترده با نتایج مدلسازی ورودی و خروجی و افزایش درآمد های کلی روستا بهمراه اشتغال زایی حدود 0.2% , 0.4% در روستاهایی که از این انرژی استفاده کرده اند همراه بوده که در این مطالعه مورد بررسی قرار گرفته اند .
  واژگان کلیدی : انرژی بادی | توسعه ی اقتصادی | تجزیه و تحلیل سابق پست


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 35

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2453 کیلوبایت


  قیمت: 23000 تومان  18400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اقتصادی
موضوعات
footer