دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی زبان های برنامه نویسی کوانتومی: تاریخچه ، روش ها و ابزارها - 2008

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی زبان های برنامه نویسی کوانتومی: تاریخچه ، روش ها و ابزارها - 2008
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده الگوریتم ها ( algorithms )
 • A Survey of Quantum Programming Languages: History, Methods, and Tools بررسی زبان های برنامه نویسی کوانتومی: تاریخچه ، روش ها و ابزارها

  سال انتشار:

  2008


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی زبان های برنامه نویسی کوانتومی: تاریخچه ، روش ها و ابزارها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Survey of Quantum Programming Languages: History, Methods, and Tools


  منبع:

  Preprint, Proceedings of the Second International Conference on Quantum, Nano, and Micro Technologies (ICQNM 2008), IEEE Computer Society, pp. 66-71, 2008.


  نویسنده:

  Donald A. Sofge, Member, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  Quantum computer programming is emerging as a new subject domain from multidisciplinary research in quantum computing, computer science, mathematics (especially quantum logic, lambda calculi, and linear logic), and engineering attempts to build the first non-trivial quantum computer. This paper briefly surveys the history, methods, and proposed tools for programming quantum computers circa late 2007. It is intended to provide an extensive but non-exhaustive look at work leading up to the current state-of-the-art in quantum computer programming. Further, it is an attempt to analyze the needed programming tools for quantum programmers, to use this analysis to predict the direction in which the field is moving, and to make recommendations for further development of quantum programming language tools.
  Index Terms: quantum computing | functional programming | imperative programming | linear logic | lambda calculus


  چکیده فارسی:

  برنامه نویسی کامپیوتر کوانتومی به عنوان یک دامنه موضوع جدیدی از تحقیقات چند رشته ای در محاسبات کوانتومی ، علوم کامپیوتر، ریاضی ( منطق به خصوص کوانتومی ، و منطق خطی ) ، در حال ظهور است و مهندسی تلاش دارد كه اولین کامپیوتر کوانتومی غیر بدیهی را بسازد. در این مقاله به طور خلاصه به تاریخ ، روش ها و ابزارهای ارائه شده برای برنامه نویسی کامپیوتر های کوانتومی در حدود اواخر سال 2007 اشاره شده است . در اینجا يک نگاه گسترده غیر جامع در خصوص هنر برنامه نویسی کامپیوتر کوانتومی ارائه شده است . علاوه بر این، آن در تلاش برای تجزیه و تحلیل ابزار های برنامه نویسی مورد نیاز برای برنامه نویسان کوانتومی است, و توصیه هایی برای توسعه بیشتر ابزار زبان برنامه نویسی کوانتومی ارائه شده است .
  کلمات کلیدی: محاسبات واژه کوانتومی | برنامه نویسی کاربردی | برنامه نویسی آمرانه | منطق خطی | حساب لاندا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 61 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
الگوریتم-ها
موضوعات
footer