دانلود مقاله و خرید ترجمه:مالی شدن و بحران در یک مدل اقتصاد کلان مبتنی بر عامل - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مالی شدن و بحران در یک مدل اقتصاد کلان مبتنی بر عامل - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اقتصادی ( Economical science )
 • Financialisation and crisis in an agent based macroeconomic model مالی شدن و بحران در یک مدل اقتصاد کلان مبتنی بر عامل
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مالی شدن و بحران در یک مدل اقتصاد کلان مبتنی بر عامل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Financialisation and crisis in an agent based macroeconomic model


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Economic Modelling 52 (2016) 162–172


  نویسنده:

  Luca Riccetti , Alberto Russo, Mauro Gallegati


  چکیده انگلیسی:

  We analyse the role of dividends distributed by firms and banks, highlighting the effects of their increase on financial instability and macroeconomic dynamics. During the last decades, the financialisation of nonfinancial corporations has been characterised by a shift from a “retain and reinvest” strategy to a “downsize and distribute” one. We will investigate this phenomenon by varying some of the model parameters, thus simulating agents behaviours under alternative settings. On the one hand, more distributed dividends increase agents wealth and thus consumption may rise due to a wealth-effect. On the other hand, this reduces firms net worth that may result in a strong dependence of firms production on bank credit; at the same time, if banks also distribute more dividends, then banks capital decreases and credit rationing may follow. All in all, financialisation through payout policy impacts financial (in)stability and income distribution, with relevant consequences on macroeconomic dynamics.
  Keywords: Agent-based macroeconomics | Business cycle | Payout policy | Financialisation | Crisis


  چکیده فارسی:

  ما نقش سود سهام های توزیع شده توسط شرکتها و بانکها را تحلیل می کنیم که اثرات افزایش آنها بر روی ناپایداری مالی و پویایی اقتصاد کلان را پررنگ می کند. درطی دهه ای اخیر، مالی شدن شرکتهای غیر مالی به وسیله یک جابجایی از یک راهبرد "حفظ و سرمایه گذاری مجدد" به یک راهبرد "کوچک کردن اندازه و توزیع" شناخته می شود. ما این پدیده را از طریق برخی پارمترهای مدلی متنوع بررسی خواهیم کرد، بنابراین رفتارهای عوامل را تحت شرایط جایگزین شبیه سازی خواهیم کرد. از یک سو، بیشتر بودن سود سهام های توزیع شده، ارزش عوامل را افزایش داده و در نتیجه مصرف ممکن است به علت یک اثر ارزشی افزایش یابد. از سوی دیگر، این امر ارزش شبکه ای شرکتها را کاهش می دهد که ممکن است منجر به یک وابستگی شدید تولید شرکتها به اعتبار بانکی شود؛ در عین حال، اگر بانکها نیز سود سهام های بیشتری توزیع کنند، سرمایه بانکها کاهش یافته و سهمیه بندی اعتباری ممکن است دنبال شود. روی هم رفته، مالی شدن از طریق سیاست پرداخت بر پایداری مالی و توزیع درآمد اثر می گذارد و با پیامدهای مناسبی در زمینه پویایی اقتصاد کلان همراه است.
  کلید واژه ها: اقتصاد کلان عامل – محور | چرخه کسب و کار | سیاست پرداخت | مالی شدن | بحران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 40

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 526 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اقتصادی
موضوعات
footer