دانلود مقاله و خرید ترجمه:پرداخت بر مبنای عملکرد حسابداری و سرمایه گذاری R&D: شواهدی از چین - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پرداخت بر مبنای عملکرد حسابداری  و سرمایه گذاری R&D: شواهدی از چین - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • Pay for accounting performance and R&D investment: Evidence from China پرداخت بر مبنای عملکرد حسابداری و سرمایه گذاری R&D: شواهدی از چین
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پرداخت بر مبنای عملکرد حسابداری و سرمایه گذاری R&D: شواهدی از چین


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Pay for accounting performance and R&D investment: Evidence from China


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - International Review of Economics and Finance 44 (2016) 142–153


  نویسنده:

  Shenglan Chen, Bingxuan Lin, Rui Lu, Hui Ma


  چکیده انگلیسی:

  Previous studies argue that due to the complexity and long-term nature of research and development (R&D), there is no significant relationship between pay for short-term accounting performance and R&D investment. Meanwhile, we might also expect a negative relationship between pay for accounting performance and R&D investment in firms under temporary earnings pressure. However, we show that in an emerging market such as China, where the agency cost of innovation is high, firms may use incentive plans based on accounting performance to mitigate the opportunistic behavior of management. We find a positive relationship between pay for accounting performance and R&D investment. In addition, we find that the above relationship becomes weaker if there are alternative governance mechanisms to mitigate the agency cost of innovation.
  Keywords: Pay for accounting performance | Compensation | Innovation | Agency | Chinese market


  چکیده فارسی:

  مطالعات قبلی در این رابطه بحث می کردند که به دلیل ماهیت بلند مدت و پیچیده ی پژوهش و توسعه (R&D)، هیچ ارتباط معنی داری بین پرداخت برای عملکرد حسابداری کوتاه مدت و سرمایه گذاری R&D وجود ندارد. در همین حال، ما باید ارتباط منفی بین پرداخت برای عملکرد حسابداری و سرمایه گذاری R&D را در شرکت های تحت فشار درآمد موقت انتظار داشته باشیم. نشان می دهیم که در بازار در حال ظهوری مانند چین که در آن هزینه ی نمایندگی نوآوری بالاست، ممکن است شرکت ها از طرح های تشویقی مبتنی بر عملکرد حسابداری استفاده کنند تا رفتار فرصت طلبانه ی مدیریت را تقلیل دهند. ما ارتباط مثبتی بین پرداخت برای عملکرد حسابداری و سرمایه گذاری R&D را مشاهده کردیم. علاوه بر این دریافتیم که ارتباط بالا در صورتی ضعیف تر می شود که مکانیزیم های حاکمیت جایگزین، هزینه ی نمایندگی نوآوری را کاهش دهند.
  کلمات کلیدی: پرداخت بر مبنای عملکرد حسابداری | جبران | نوآوری | نمایندگی | بازار چین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 46

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 191 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer