دانلود مقاله و خرید ترجمه:آیا نظریه زمینه مند رفتار برنامه ریزی شده دلیل حضور نوجوانان در محیط های مجازی را توضیح می دهد؟ - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:آیا نظریه زمینه مند رفتار برنامه ریزی شده دلیل حضور نوجوانان در محیط های مجازی را توضیح می دهد؟ - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات ( Information Technology )
 • Does a contextualized theory of planned behavior explain why teenagers stay in virtual worlds? آیا نظریه زمینه مند رفتار برنامه ریزی شده دلیل حضور نوجوانان در محیط های مجازی را توضیح می دهد؟

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آیا نظریه زمینه مند رفتار برنامه ریزی شده دلیل حضور نوجوانان در محیط های مجازی را توضیح می دهد؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Does a contextualized theory of planned behavior explain why teenagers stay in virtual worlds?


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - International Journal of Information Management 34 (2014) 567–576


  نویسنده:

  Matti Mäntymäki, Jani Merikivi, Tibert Verhagen, Frans Feldberg, Risto Rajala


  چکیده انگلیسی:

  Academics and business practitioners are intrigued by the factors that foster continued user engagement in virtual worlds (VWs). It is unclear how, and to what extent, existing theories can explain their continued use. As young people constitute the majority of VW users, understanding the reasons for their continued use intentions is important. Taking the distinctive features of VW services into account, such as the visibility of users’ actions to other users, we contextualize the Theory of Planned Behavior and investigate the role of teenagers’ attitudes, social influences and perceived behavioral control as the determinants of their continued intention to use VW. We then apply a set of constructs from prior Information Systems (IS) literature to decompose these constructs. By analyzing primary data collected from 923 users of Habbo Hotel, a leading virtual world for teenagers, this study confirms the role of users’ intrinsic motivation, interpersonal influence and self-efficacy as key constituents of sustained user engagement in VWs. In addition, we demonstrate that decomposing these three established constructs can capture many of the key contextual characteristics of VWs. The study contributes to the literature by showing that IS theories and constructs are appropriate for the VW setting and teenage users.
  Keywords: Virtual worlds | Continued use | Decomposed theory of planned behavior Online service | Teenager


  چکیده فارسی:

  عواملی که موجب تداوم حضور کاربر در محیط‌های مجازی (VW ها) می‌شوند پژوهشگران و فعالان تجاری را کنجکاو کرده است. مشخص نیست که نظریات موجود چگونه و تا چه میزان می‌توانند استفاده کاربران از این محیط‌ها را توضیح بدهند. ازآنجایی‌که بخش عمده کاربران محیط‌های مجازی را جوانان تشکیل می‌دهند شناخت دلایل قصد تداوم استفاده آن ها حائز اهمیت است. با در نظر گرفتن ویژگی‌های مختلف سرویس‌های محیط‌های مجازی نظیر قابلیت مشاهده اقدامات کاربران برای سایر کاربران، نظریه رفتار برنامه‌ریزی‌شده را در این زمینه به کار می‌گیریم و نقش نگرش نوجوانان، آثار اجتماعی و کنترل رفتاری ادراک شده را به عنوان عوامل تعیین کننده تداوم استفاده آن ها از محیط های مجازی بررسی می کنیم. سپس برای تفکیک این متغیرها مجموعه ای از متغیرهای برگرفته از منابع قبلی سیستم های اطلاعاتی (IS) را به کار می گیریم. این مطالعه با تحلیل داده های اولیه جمع آوری شده از 923 کاربر هتل هابو (یکی از محیط های مجازی برتر مورد استفاده نوجوانان) نقش انگیزه درونی کاربران، تأثیر بین فردی و خودکارآمدی را به عنوان عوامل اصلی تشکیل دهنده حضور مداوم کاربر در محیط های مجازی تأیید می کند. علاوه بر این، نشان می دهیم که تفکیک این سه متغیر تعیین شده می تواند بسیاری از مشخصات زمینه ای مهم محیط های مجازی را اندازه گیری کنند. این مطالعه با اثبات این موضوع که نظریات و مفاهیمIS برای محیط های مجازی و کاربران نوجوان مناسب هستند به منابع موجود کمک می کند.
  کلیدواژه ها: محیط های مجازی | استفاده مداوم | نظریه تفکیک شده رفتار برنامه ریزی شده | سرویس آنلاین | نوجوان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 35

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 304 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer