دانلود مقاله و خرید ترجمه:سازگاری و یادگیری زدایی در انتقال دانش در ادغام و تملک ها - 2010

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت دانش ( knowledge management )
 • Compatibility and unlearning in knowledge transfer in mergers and acquisitions سازگاری و یادگیری زدایی در انتقال دانش در ادغام و تملک ها

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سازگاری و یادگیری زدایی در انتقال دانش در ادغام و تملک ها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Compatibility and unlearning in knowledge transfer in mergers and acquisitions


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Scandinavian Journal of Management (2010) 26, 448—456


  نویسنده:

  H. Emre Yildiz, Carl F. Fey


  چکیده انگلیسی:

  Despite wide recognition of the central role of knowledge and its transfer, extant research has focused much on some important aspects of knowledge transfer and paid little attention to others. We focus on two underexplored issues in the knowledge transfer literature, namely: (a) compatibility of new knowledge with recipients’ needs, interpretations of its past experiences and its existing norms, and (b) organizational unlearning, which moderates the relationship between compatibility and extent of successful knowledge transfer. We examine different types and dimensions of knowledge compatibility and organizational unlearning within our proposed knowledge transfer process framework. We situate our discussion primarily within knowledge transfer in cross-border mergers and acquisitions. Based on the proposed model, we also offer propositions future research can test.
  KEYWORDS: Knowledge transfer | Cross-border mergers and acquisitions | Knowledge compatibility | Organizational unlearning


  چکیده فارسی:

  با وجود شناسایی نقش مهم دانش و انتقال آن، پژوهش های موجود بیشتر بر چند جنبه مهم از انتقال دانش تمرکز کرده اند و نسبت به سایر جنبه ها کمتر توجه کرده اند. ما بر دو موضوع بررسی نشده در ادبیات انتقال دانش تمرکز می کنیم یعنی (الف) سازگاری دانش جدید با نیازهای دریافت کننده، تفسیر تجربیات گذشته و هنجارهای فعلی او و (ب) یادگیری زدایی سازمانی که رابطه بین سازگاری و میزان انتقال دانش موفق را تعدیل می کند. ما انواع و ابعاد مختلف سازگاری دانش و یادگیری زدایی سازمانی را در چارچوب پیشنهادی فرایند انتقال دانش خود بررسی می کنیم. بحث ما اصولاً در زمینه انتقال دانش در ادغام و تملک های بین کشوری است. بر اساس مدل پیشنهادی، پیشنهاداتی را ارائه می کنیم که پژوهش های آتی می توانند آن ها را آزمایش کنند.
  کلیدواژه ها: انتقال دانش | ادغام و تملک های بین کشوری | سازگاری دانش | یادگیری زدایی سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 113 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer