دانلود مقاله و خرید ترجمه:مرجع کامل جدید کیفیت تصویر بر اساس معیار بر روی کمترین تفاوت محسوس - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مرجع کامل جدید کیفیت تصویر بر اساس معیار بر روی کمترین تفاوت محسوس - 2017
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده بینایی ماشین ( Machine vision )
 • A new full-reference image quality metric based on just noticeable difference مرجع کامل جدید کیفیت تصویر بر اساس معیار بر روی کمترین تفاوت محسوس
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مرجع کامل جدید کیفیت تصویر بر اساس معیار بر روی کمترین تفاوت محسوس


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A new full-reference image quality metric based on just noticeable difference


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Computer Standards and Interfaces 50 (2017) 18–25


  نویسنده:

  Sevil Toprak, Yildiray Yalman


  چکیده انگلیسی:

  An Image Quality Metric (IQM) is used to measure how the image on which modifications are carried out is distorted. Knowing the distortion scale of the image is of significance for the intended purposes (compression, forensic, medical, etc.). The amount of distortion has different implications for each of the application and whether the image is convenient for the relevant application by using the IQM. One of the most basic approaches in the literature which is used in measuring the amount of the distortion is the Full-Reference Image Quality Metric (FR-IQM). The FR-IQM needs both the original and distorted image in the phase of comparison. In this study, taking into consideration the Human Vision System (HVS), a new full-reference image quality metric based on Just Noticeable Difference (JND) has been presented. Through this new metric, the HVSs physiological (color and light sensitivity) and psycho-physiological (texture and edge sensitivity) characteristics have been taken into consideration. Through the JND, the inclusion of the unintended modifications that cannot be sensed by the HVS has been prevented. The near-zero quality results point out the more quality image. The experimental results have showed that the metric in question demonstrates a higher level of performance for the HVS when compared with its counterparts.
  Keywords: Image quality metric | Full-reference image quality metric | Human vision system | Just noticeable difference


  چکیده فارسی:

  استاندارد کیفیت تصویر (IQM) برای اندازه گیری چگونگی تصویر که در آن تغییرات انجام شده تحریف شده اند استفاده می شود. دانستن مقیاس تحریفات تصویر برای اهداف در نظر گرفته شده اهمیت دارد (فشرده سازی، پزشکی قانونی، پزشکی، و غیره). مقدار تحریفات پیامد های مختلفی برای هر یک از نرم افزارها دارد اعم از اینکه آیا تصویر برای برنامه مربوطه با استفاده از IQM مناسب است یا نه. یکی از مهمترین رویکردهای اساسی در مقالات که در اندازه گیری میزان تحریفات استفاده می شوداستاندارد کیفیت تصویر تمام مرجع (FR-IQM) است. FR-IQM به هر دو تصویر اصلی و تحریف شده در مرحله ی مقایسه نیاز دارد.در این مطالعه، با در نظر گرفتن سیستم بینایی انسان (HVS)، یک استاندارد کیفیت تصویر کامل مرجع جدید بر اساس کمترین تفاوت محسوس (JND) ارائه شده است. از طریق این استاندارد جدید، فیزیولوژی HVS (رنگ و حساسیت نور) و ویژگی های روانی- فیزیولوژیکی (بافت و تحریک حساسایت) در نظر گرفته می شود. از طریق JND، از اضافه شدن تغییرات ناخواسته که نمی تواند توسط HVS احساس شود جلوگیری می شود. نتایج کیفیت نزدیک به نقطه صفر به تصویر با کیفیت تر اشاره دارد. نتایج تجربی نشان داد که استاندارد در درخواست یک سطح بالاتری از عملکرد را برای HVS زمانی که با همتایان خود در مقایسه است را شرح می دهد.
  کلمات کلیدی: استاندارد کیفیت تصویر | مرجع کامل معیار کیفیت تصویر | سیستم بینایی انسان | تفاوت محسوس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2098 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بینایی-ماشین
موضوعات
footer