دانلود مقاله و خرید ترجمه:تکنیکهای تخمین کانال برای ارتباطات ملکولیِ مبتنی بر انتشار - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تکنیکهای تخمین کانال برای ارتباطات ملکولیِ مبتنی بر انتشار - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • Channel Estimation Techniques for Diffusion-Based Molecular Communications تکنیکهای تخمین کانال برای ارتباطات ملکولیِ مبتنی بر انتشار
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تکنیکهای تخمین کانال برای ارتباطات ملکولیِ مبتنی بر انتشار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Channel Estimation Techniques for Diffusion-Based Molecular Communications


  منبع:

  IEEE International Conference on Communications (ICC) 2016


  نویسنده:

  Vahid Jamali, Arman Ahmadzadeh, Christophe Jardin, Heinrich Sticht, Robert Schober


  چکیده انگلیسی:

  In molecular communication (MC) systems, the expected number of molecules observed at the receiver over time after the instantaneous release of molecules by the transmitter is referred to as the channel impulse response (CIR). Knowledge of the CIR is needed for the design of detection and equalization schemes. In this paper, we present a training-based CIR estimation framework for MC systems which aims at estimating the CIR based on the observed number of molecules at the receiver due to emission of a sequence of known numbers of molecules by the transmitter. In particular, we derive maximum likelihood (ML) and least sum of square errors (LSSE) estimators. We also study the Cramer Rao (CR) lower bound and training sequence design for the considered system. Simulation results confirm the analysis and compare the performance of the proposed estimation techniques with the CR lower bound.


  چکیده فارسی:

  در سیستمهای ارتباطات ملکلولی (MC) ، تعداد مورد انتظار از ملکولهای مشاهده شده در گیرنده، در زمان مشخصی پس از آزاد سازی آنی ملکولها توسط فرستنده، پاسخ ضربه‌ی کانال(CIR) نامیده میشود. برای طراحی طرح های آشکارسازی و برابر سازی ، وجود دانش در مورد CIR ضروری میباشد. در این مقاله، ما برای سیستمهایMC ، چارچوبی را برای تخمین CIR که مبتنی بر آموزش و تمرین است ارائه میکنیم، هدف این چارچوب، تخمین CIR، بر اساسِ تعداد ملکولهای مشاهده شده در گیرنده، به دلیل انتشار یک دنباله‌ی (توالی) دارای تعداد مشخصی ملکولها، توسط فرستنده میباشد. ما به طور ویژه، حداکثر احتمال (ML) و تخمین‌زننده‌های حداقل مجموع مربعاتِ خطاها (LSSE) را به دست می‌آوریم.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1005 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer