دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحقیقی در مورد پیش بینی قیمت در زنجیره تامین بر اساس تکنولوژی داده کاو ی - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحقیقی در مورد پیش بینی قیمت در زنجیره تامین بر اساس تکنولوژی داده کاو ی - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده بهداشت و درمان ( Healthcare )
 • Research on the Price Prediction in Supply Chain based on Data Mining Technology تحقیقی در مورد پیش بینی قیمت در زنجیره تامین بر اساس تکنولوژی داده کاو ی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تحقیقی در مورد پیش بینی قیمت در زنجیره تامین بر اساس تکنولوژی داده کاو ی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Research on the Price Prediction in Supply Chain based on Data Mining Technology


  منبع:

  IEEE, 2012, Instrumentation and Measurement, Sensor Network and Automation (IMSNA)


  نویسنده:

  Yang LanQin, Xu Xin


  چکیده انگلیسی:

  Through using data mining methods, we can find useful hidden trends and relationships in the mass data. This can help supply chain companies to improve the quality of decision-making on supply chain management with the gained knowledge. Take the supply chain product polyester filament as an example, through the influence factor analysis of polyester filament price; this paper uses data mining methods to predict the prices of polyester filament. The established predictive models and analytical results can be used in the supply chain enterprises and as the basis of macro-control on the chemical fiber industry of and relevant departments.
  Keywords: Price Prediction | Supply Chain | Data Mining


  چکیده فارسی:

  با استفاده از روشهای داده کاوی، ما میتوانیم روندهای مخفی و نیز روابط مفیدی را در میان داده های حجمی پیدا کنیم. این، میتواند به شرکتهای زنجیره تامین کمک کند تا با توجه به دانش به دست آمده، کیفیت تصمیم‌سازی خود در مدیریت زنجیره تامین را افزایش دهند. در این مقاله، با در نظر گرفتن زنجیره تامینِ رشته‌های پلی استر، به عنوان مثالی در این زمینه، و از طریق تحلیل عامل (فاکتور) تاثیر قیمت رشته پلی‌استر ، از روشهای داده کاوی، برای پیش بینی قیمت های رشته پلی استر استفاده شده است. مدلهای پیش گویی کننده‌ی پیاده سازی شده و نتایج تحلیلی، میتوانند در شرکتهای زنجیره تامین و نیز بعنوان مبنایی برای کنترل کلان، در صنعت الیاف شیمیایی و دپارتمانهای مربوطه مورد استفاده قرار گیرند.
  کلمات کلیدی: پیش بینی قیمت | زنجیره تامین | داده کاوی .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 127 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بهداشت-و-درمان
موضوعات
footer