دانلود مقاله و خرید ترجمه:آیا طبقه بندی بعد از گوگل لازم است؟ - 2012

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده وب ( web )
 • Is classifcation necessary after Google? آیا طبقه بندی بعد از گوگل لازم است؟

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آیا طبقه بندی بعد از گوگل لازم است؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Is classifcation necessary after Google?


  منبع:

  Emerald, Journal of Documentation, (2012) Vol. 68 Iss: 3, pp.299 – 317


  نویسنده:

  Birger hjørland


  چکیده انگلیسی:

  This presentation considers the nature of classifcation and the challenges that bibliographical faces in the digital age both in library practice and in information retrieval theory. It considers fundamental questions such as “how do establish that A is a kind of X?” and “how do we distinguish good from bad classifcations?” The new trend of evidence based practice (EBP) is seen as an argument why classifcation is still necessary for scientifc documentation, and the basic epistemological positions (empiricism, rationalism, historicism and pragmatism) is briefly considered in relation to classifcation.
  Keywords: Classifcation | Bibliographical classifcation | Evidence Based Practice | Epistemology


  چکیده فارسی:

  این ارائه، ماهیت طبقه بندی و چالش هایی که کتابشناسی در عصر دیجیتال هم در عمل کتابخانه و هم در تئوری های بازیابی اطلاعات با آن مواجه است را مورد بررسی قرار می دهد. همچنین پرسش های اساسی مانند: «چگونه ایجاد آن A یک نوع ازX است؟» و «چگونه طبقه بندی خوب را از بد تشخیص می دهیم؟» را مد نظر قرار می دهد. روند جدید عمل (تمرین) مبتنی بر شواهد (EBP)، به عنوان استدلالی دیده می شود که چرا طبقه بندی هنوز هم برای مستند سازی علمی، و موقعیت های معرفت شناختی پایه ای (تجربه گرایی، عقل گرایی، تاریخ گرایی و عمل گرایی) ضروری است، به طور مختصر در رابطه با طبقه بندی مورد بررسی قرار گرفته است.
  کلمات کلیدی: طبقه بندی | طبقه بندی کتابشناسی | عمل مبتنی بر شواهد | معرفت شناسی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 94 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
وب
موضوعات
footer