دانلود مقاله و خرید ترجمه:شکل شهری و قابلیت مقاومت و پایداری ان : مطالعه ی موردی روم - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:شکل شهری و قابلیت مقاومت و پایداری ان : مطالعه ی موردی روم - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی ( social Sciences )
 • Urban Form and Sustainability: the Case Study of Rome شکل شهری و قابلیت مقاومت و پایداری ان : مطالعه ی موردی روم

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  شکل شهری و قابلیت مقاومت و پایداری ان : مطالعه ی موردی روم


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Urban Form and Sustainability: the Case Study of Rome


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 160 ( 2014 ) 557 – 566


  نویسنده:

  Pierluigi Coppola, Enrica Papa, Gennaro Angiello, Gerardo Carpentieri


  چکیده انگلیسی:

  This paper investigates the relation between sustainability and urban form. To this aim a system of Land-Use and Transport Interactions (LUTI) models has been designed and applied to the metropolitan area of Rome, to understand the interdependence of key variables such as travel behavior, transport supply, property values, jobs and residential location. The models represent the behavior of both dwellers and transport users and how they react to changing conditions. A system of assessment indicators has been defined to systematically test and compare alternative scenarios of urban form and to evaluate to what extent different locations and density distributions of activities achieve sustainability in terms of transport performances, social and environmental impacts.
  Keywords: Urban form | Sustainability | LUTI


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی و مطالعه ی ارتباط بین فرم شهری و میزان پایداری ان میپردازد. به منظور بررسی و مطالعه این امر مدل های واکنشات حمل و نقلی و استفاده اراضی برای درک و فهم وابستگی متغیرهای عمده از قبیل رفتار مسافرتی ، زنجیره ی تامیین حمل و نقل ، ارزش های ملکی ، شغلی و جغرافیای مسکونی طراحی و در منطقه ی شهری روم مورد استفاده قرار گرفته اند. این مدل ها نشان دهنده ی رفتار ساکنان شهر و کاربران وسایط نقلیه و چگونگی واکنش انها نسبت به تغییر شرایط می باشد. شاخص های ارزیابی به منظور ازمایش و مقایسه ی شباهت های متناوبی برنامه های فرم شهری و ارزیابی مکان ها یا موقعیت های جغرافیایی متفاوت و میزان توزیع و تراکم فعالیت های صورت گرفته برای دست یابی به پایداری عملکردهای حمل و نقلی ، اجتماعی و تاثیرات محیطی طراحی و تعریف شده اند.
  کلمات کلیدی: فرم شهری | پایداری | مدل های واکنشات حمل و نقلی و استفاده از اراضی (ال یو تی آی)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 433 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اجتماعی
موضوعات
footer