دانلود مقاله و خرید ترجمه:فرهنگ اینترنت - 2005

دانلود مقاله و خرید ترجمه:فرهنگ اینترنت - 2005
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده وب ( web )
 • The Culture of the Internet فرهنگ اینترنت

  سال انتشار:

  2005


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فرهنگ اینترنت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Culture of the Internet


  منبع:

  -


  نویسنده:

  -


  چکیده انگلیسی:

  Technological systems are socially produced. Social production is culturally informed. The Internet is no exception. The culture of the producers of the Internet shaped the medium. These producers were, at the same time, its early users. However, in the present stage of global diffusion of the Internet, it makes sense to differentiate between the producers/users and the consumers/users of the Internet. By producers/users I refer to those whose practice of the Internet feeds directly back into the technological system; while consumers/users are those recipients of applications and systems who do not interact directly with the development of the Internet, although their uses certainly have an aggregate effect on the evolution of the system. In this chapter I deal with the culture of the producers/users at the source of the Internets creation and configuration.


  چکیده فارسی:

  سیستم های فن آوری به صورت اجتماعی تولید می شوند. تولیدات اجتماعی نیز به صورت فرهنگی اطلاع رسانی می شود. اینترنت هم در این رابطه استثنا نیست. فرهنگ تولیدکنندگان اینترنت، رسانه را شکل می دهند. این تولیدکنندگان در عین حال، اولین کاربران این رسانه نیز بودند. به هرحال، در مرحله ی کنونی انتشار جهانی اینترنت، میان تولید کنندگان/کاربران و مصرف کنندگان/کاربران، تمایزی وجود دارد. منظور من از تولید کننده /کاربر کسانی است که عملکرد اینترنتی آنها بازخورد مستقیمی بر سیستم فن آوری دارد؛ در حالی که مصرف کنندگان/کاربران کسانی هستند که دریافت کننده ی نرم افزارها و سیستم ها می باشند ، و به طور مستقیم در توسعه و پیشرفت اینترنت تعاملی ندارند ، اگرچه مصارفی که دارند قطعا بر تکامل این سیستم تاثیر گذار است. در این فصل من به بررسی فرهنگ تولیدکنندگان/کاربران در ایجاد و شکل دهی اینترنت می پردازم.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 31

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 70 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  این مقاله بخشی از یک کتاب می باشد
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
وب
موضوعات
footer