دانلود مقاله و خرید ترجمه:پژوهش های معاصر درباره حسابداری بخش دولتی- مقایسه بین المللی بین مقالات نشریات - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پژوهش های معاصر درباره حسابداری بخش دولتی- مقایسه بین المللی بین مقالات نشریات - 2010
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • Contemporary public sector accounting research – An international comparison of journal papers پژوهش های معاصر درباره حسابداری بخش دولتی- مقایسه بین المللی بین مقالات نشریات

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پژوهش های معاصر درباره حسابداری بخش دولتی- مقایسه بین المللی بین مقالات نشریات


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Contemporary public sector accounting research – An international comparison of journal papers


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - The British Accounting Review 42 (2010) 75–87


  نویسنده:

  Andrew Goddard


  چکیده انگلیسی:

  This paper provides a broad review of the public sector accounting research in recent years, including that undertaken in the US. An analysis of this research reveals a methodological distinction between research undertaken in the US (using predominately functionalist methodologies, accompanied by positivistic quantitative research methods) and that undertaken in the rest of the world (using interpretive and radical/alternative methodologies, with qualitative research methods). The nature, causes and consequences of this distinction are discussed. The paper concludes with an exhortation for PSAR researchers to explore multiparadigmatic methodologies in future research.
  Keywords: Public sector | Literature review | Methodology


  چکیده فارسی:

  این مقاله به مرور گسترده پژوهش های حسابداری بخش دولتی در سال های اخیر می پردازد، از جمه پژوهش هایی که در آمریکا انجام شده است. تحلیل این پژوهش ها نشان دهنده تفاوت متدولوژیکی بین پژوهش های انجام شده در آمریکا (با استفاده از متدولوژی های غالباً کارکردگرا به همراه روش های پژوهشی کمّی اثبات گرایانه) و پژوهش های انجام شده در بقیه کشورهای دنیا (با استفاده از متدولوژی های تفسیری و بنیادین/ جایگزین به همراه روش های پژوهشی کیفی) است. درباره ماهیت، علل و پیامدهای این تفاوت بحث می شود. این مقاله با توصیه ای به پژوهشگران PSAR برای بررسی متدولوژی های چند پارادایمی در پژوهش های آتی پایان می یابد.
  کلیدواژه ها: بخش دولتی | مرور منابع | متدولوژی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 311 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:




اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer