دانلود مقاله و خرید ترجمه:پيشرفت هاي سيستم خبره در امر آموزش - 2010

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم های خبره ( expert systems )
 • EXPERT SYSTEMS ADVANCES IN EDUCATION پيشرفت هاي سيستم خبره در امر آموزش

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پيشرفت هاي سيستم خبره در امر آموزش


  عنوان انگلیسی مقاله:

  EXPERT SYSTEMS ADVANCES IN EDUCATION


  منبع:

  NCCI 2010 -National Conference on Computational Instrumentation


  نویسنده:

  Satvika Khanna, Akhil Kaushik, Manoj Barnela


  چکیده انگلیسی:

  Expert systems are a well known area of Artificial Intelligence and have a huge impact in various fields of life. An expert system is a computer application that solves complicated problems that would otherwise require extensive human expertise. To do so, it simulates the human reasoning process by applying specific knowledge and interfaces. Expert systems also use human knowledge to solve problems that normally would require human intelligence Education system will be revolutionized with the introduction of expert systems in this field because of the following: (1) educational planning and decision making ability, manage student records, student counseling, and special education programs; (2) teacher training and education, specifically, identifying training needs and using computer assisted instruction to teach information and skills; and (3) intelligent tutoring systems that guide students through instruction according to their individual strengths and weaknesses. Expert system are beneficial as a teaching tools because it has equipped with the unique features which allow users to ask question on how, why and what format. It is concluded that while expert systems in education have great potential, they remain un-established as a useful technology due to a lack of research and documentation. This paper argues that the concepts and techniques used in the development of expert systems should be expanded and applied to the field of education, particularly in the area of intelligent tutoring systems.
  Keywords— Artificial Intelligence | Expert System | CAI | ITS | IPTS


  چکیده فارسی:

  سیستم خبره قسمتی از هوش مصنوعی شناخته شده است و حجم زیاد و گوناگونی از اطلاعات در زمینه های مختلف را دارد. سیستم خبره یکی از برنامه¬هاي كاربردي رایانه است که مسائل پیچیده ای را که هوش بالاي انسانی به آن نیاز دارد را حل می کند. برای انجام این کار، آن را به فرآیند استدلال انسانی با استفاده از دانش و رابط های خاص تشبیه کرده اند. سیستم های خبره از دانش بشری برای حل مشکلاتی که ما براي حل آن به طور معمول نیازمند سیستم آموزشی هوش انسان هستند، استفاده مي¬كنند كه اين سيستم پس از معرفي سيستم خبره در اين زمينه به دلايل زير دچار انقلاب عظيمي شد: 1) توانايي برنامه ریزی آموزشی و تصمیم گیری، مدیریت سوابق دانشجو، مشاور دانشجویی، و برنامه های آموزشی ویژه 2) آموزش معلم، مخصوصا شناسایی نیازهای آموزشی، آموزش و راهنمایی اطلاعات و مهارت های کامپیوتری به معلمین 3) سیستم های آموزشی هوشمند که دانش آموزان براساس نقاط قوت و ضعف منحصر به فرد خود از آنها استفاده می کنند. سیستم های خبره به این دلیل یک ابزار آموزشی سودمند به حساب می آیند که دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشند که به کاربران این اجازه را می دهد که در مورد چگونگی و چرایی فرمت ها پرسش های خود را مطرح کنند. به نظر می رسد با وجود اینکه سیستم های خبره در نظام آموزشی دارای پتانسیل بالایی هستند، اين تکنولوژی مفید به دلیل عدم پژوهش و اسناد كافي، منتشر نشده باقي مانده اند. این مقاله در مورد توسعه¬ی مفاهیم و تکنیک های مورد استفاده در سیستم های خبره، که موجب گسترش کاربرد زمینه های آموزشی به ویژه در زمینه¬ی تدریس خصوصی سیستم های خبره می باشد، بحث می¬کند.
  كلمات كليدي: هوش مصنوعي ، سيستم خبره ، CAI ، ITS ، IPTS .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 92 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
سیستم-های-خبره
موضوعات
footer