دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیاده سازی جستجوی فازی کلمات کلیدی روی داده های رمزگذاری شده در محاسبات ابری - 2015

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری ( Cloud Computing )
 • Implementation of Fuzzy Keyword Search over Encrypted Data in Cloud Computing پیاده سازی جستجوی فازی کلمات کلیدی روی داده های رمزگذاری شده در محاسبات ابری
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پیاده سازی جستجوی فازی کلمات کلیدی روی داده های رمزگذاری شده در محاسبات ابری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Implementation of Fuzzy Keyword Search over Encrypted Data in Cloud Computing


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Computer Science 45 ( 2015 ) 499 – 505


  نویسنده:

  Narendra Shekokar, Dr., Kunjita Sampat, Chandni Chandawalla, Jahnavi Shah


  چکیده انگلیسی:

  With the increased rate of growth and adaptation of cloud computing, daily, more and more sensitive information is being centralized onto the cloud. For the protection of valuable proprietary information, the data must be encrypted before outsourcing. The existing search techniques allow the user to search over encrypted data using keywords but these techniques account for only exact keyword search. There is no tolerance for typos and format inconsistencies which are normal user behaviour. This makes effective data storage and utilization a very challenging task, rendering user searching very frustrating and inefficient. In this paper, we focus on secure storage using Advanced Encryption Standard (AES) and information retrieval by performing fuzzy keyword search on this encrypted data. We are proposing the implementation of an advanced fuzzy keyword search mechanism called the Wildcard Based technique which returns the matching files when users’ searching inputs exactly match the predefined keywords or the closest possible matching files based on similarity keyword semantics, when exact match fails. In the proposed solution, we exploit edit distance to quantify keywords similarity and develop an efficient technique for constructing fuzzy keyword sets, which focus on reducing the storage and representation overheads.
  Keywords: Fuzzy search | encryption on cloud | cloud computing | AES | wildcard


  چکیده فارسی:

  با افزایش روزانه نرخ رشد و تطبیق محاسبات ابری، اطلاعات مهم تر و بیشتری به سمت محاسبات ابری متمرکز می‌شود. برای محافظت از اطلاعات اختصاصی با ارزش، داده‌ها باید قبل از برون سپاری رمزنگاری شود. تکنیکهای جستجوی موجود به کاربر اجازه می‌دهد تا با استفاده از کلمات کلیدی در بین داده های رمزنگاری شده جستجو کند، اما این تکنیکها تنها بر اساس جستجوی دقیق کلمات کلیدی توجه دارد و هیچ جایی برای غلطهای املایی و فرمتهای ناسارگار که در رفتار کاربران معمولی رخ می‌دهد وجود ندارد. این نقطه ضعف باعث می‌شود که ذخیره سازی موثر داده و کارایی ذخیره سازی با چالش مواجه شود و جستجوی کاربر به صورت ناکارآمد انجام می‌شود. در این مقاله تمرکز ما بر روی ذخیره سازی امن با استفاده از الگوریتم AES و بازیابی اطلاعات با جستجوی کلمات کلیدی فازی در میان داده رمزنگاری شده می‌باشد. پیاده سازی یک مکانیزم جستجوی کلمه کلیدی فازی پیشرفته به نام تکنیک مبتنی بر wildcard در این مقاله ارائه شده است. این مکانیزم در زمانی که کاربر دقیقا کلمات کلیدی از پیش تعریف شده را جستجو کند، فایلهای منطبق بر آنها را بر میگرداند و در غیر اینصورت زمانی که کلمات کلیدی مورد جستجو عینا وجود نداشته باشد، نزدیکترین کلمات کلیدی مشابه به کلمات کلیدی مورد جستجو پیدا شده و فایلهای مرتبط با آنها بر گردانده می‌شود. در روش ارائه شده، از فاصله ویرایش برای تعیین میزان شباهت کلمات کلیدی و تهیه یک تکنیک کارا برای ساخت مجموعه‌های کلمات کلیدی فازی استفاده کرده‌ایم. این روش بر کاهش سربار نمایش و ذخیره سازی تمرکز دارد.
  کلمات کلیدی: جستجو فازی | رمزگذاری بر روی ابرها | محاسبات ابری | AES | کلمات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 888 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محاسبات-ابری
موضوعات
footer