دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک سیستم خبره فازی برای ارزیابی ریسک صنعت هوایی - 2009

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک سیستم خبره فازی برای ارزیابی ریسک صنعت هوایی - 2009
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم های خبره ( expert systems )
 • A fuzzy expert system for aviation risk assessment یک سیستم خبره فازی برای ارزیابی ریسک صنعت هوایی

  سال انتشار:

  2009


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک سیستم خبره فازی برای ارزیابی ریسک صنعت هوایی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A fuzzy expert system for aviation risk assessment


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Expert Systems with Applications 36 (2009) 6512–6519


  نویسنده:

  Michael Hadjimichael


  چکیده انگلیسی:

  The Flight Operations Risk Assessment System (FORAS) is a risk modeling methodology which represents risk factors and their interrelationships as a fuzzy expert system. A FORAS risk model provides a quantitative relative risk index representing an estimate of the cumulative effects of potential hazards on a single flight operation. FORAS systematizes the process of eliciting human expertise, provides for a natural representation of the knowledge in an expert system, and automates the process of risk assessment. The FORAS tool is valuable to airline safety departments for examining risk trends, to pilots and dispatchers for assessing risks associated with each flight, and to airline management for quantifying the effects of making safety-related changes. The quantitative relative risk index generated by FORAS allows comparisons between flights, and facilitates the communication of safety issues throughout the organization.
  Keywords: Fuzzy rule-based systems | Risk assessment | Aviation safety


  چکیده فارسی:

  سیستم ارزیابی ریسک عملیات پرواز (FORAS) یکی از متدولوژی های مدلسازی ریسک است که عوامل ریسک و روابط متقابل آن ها را به صورت یک سیستم خبره فازی نشان می دهد. مدل ریسکFORAS یک شاخص ریسک نسبی کمّی ارائه می کند که نشان دهنده برآوردی از آثار تجمعی خطرات احتمالی بر عملیات پرواز است. FORAS فرایند استخراج تخصص انسانی را روشمند می سازد، تصویری طبیعی از دانش در یک سیستم خبره ارائه می دهد و فرایند ارزیابی ریسک را خودکار می سازد. ابزار FORAS به منظور بررسی روند ریسک برای واحدهای ایمنی شرکت های هواپیمایی، به منظور ارزیابی ریسک مرتبط با هر پرواز برای خلبان ها و دیسپچرها و به منظور محاسبه آثار ایجاد تغییرات مرتبط با ایمنی برای مدیریت خطوط هوایی ارزشمند است. شاخص ریسک نسبی کمّی که FORAS ایجاد می کند امکان مقایسه بین پروازها را فراهم می کند و اعلام مسائل ایمنی در سراسر سازمان را تسهیل می کند.
  کلیدواژه ها: سیستم های مبتنی بر قواعد فازی | ارزیابی ریسک | ایمنی صنعت هوایی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 183 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
سیستم-های-خبره
موضوعات
footer