دانلود مقاله و خرید ترجمه:لکه ننگ بیماری روانی در بازار کار - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:لکه ننگ بیماری روانی در بازار کار - 2016
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی ( social Sciences )
 • The stigma of mental illness in the labor market لکه ننگ بیماری روانی در بازار کار
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  لکه ننگ بیماری روانی در بازار کار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The stigma of mental illness in the labor market


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Social Science Research 56 (2016) 16-25


  نویسنده:

  Crosby Hipes, Jeffrey Lucas, Jo C. Phelan, Richard C. White


  چکیده انگلیسی:

  Mental illness labels are accompanied by devaluation and discrimination. We extend research on reactions to mental illness by utilizing a field experiment (N ¼ 635) to test effects of mental illness labels on labor market discrimination. This study involved sending fictitious applications to job listings, some applications indicating a history of mental illness and some indicating a history of physical injury. In line with research indicating that mental illness leads to stigma, we predicted fewer callbacks to candidates with mental illness. We also predicted relatively fewer callbacks for applicants with mental illness when the jobs involved a greater likelihood for interpersonal contact with the employer. Results showed significant discrimination against applicants with mental illness, but did not indicate an effect of potential proximity to the employer. This contributes a valuable finding in a natural setting to research on labor market discrimination towards people with mental illness.
  Keywords: Stigma | Mental health | Discrimination


  چکیده فارسی:

  برچسب بیماری های روانی با نزول و تبعیض همراه هستند. ما تحقیق را بر روی واکنش ها به بیماری های روانی از طریق استفاده از یک تجربه میدانی (تعداد 635 نفر) جهت بررسی اثرات برچسب بیماری های روانی بر روی تبعیض در بازار کار توسعه می دهیم. این مطالعه با ارسال کاربردهای جعلی به فهرست شغلی سرو کار دارد، برخی کاربردها نشانگر یک تاریخچه ای از بیماری های روانی و برخی نیز نشانگر کی تاریخچه ای از اسیب فیزیکی بودند. در راستای این تحقیق که نشانگر این است که بیماری های روانی منجر به لکه ننگ می شوند، ما تعداد اندکی را پیش بینی می کنیم که برای بیماری های روانی داوطلب شوند. ما همچنین وقتی که مشاغل با احتمال بالایی برای تماس های درون فردی با کارفرما روبرو باشند، تعداد نسبتا" اندکی از متقاضیان را پیش بینی می کنیم که دارای بیماری روانی باشند. نتایج نشانگر تبعیض قابل توجهی در برابر متقاضیان دارای بیماری روانی بودند اما هیچ اثری از خویشاوندی بالقوه با کارفرما نشان ندادند. این در ایجاد یک یافته ارزشمند در یک شرایط طبیعی جهت تحقیق بر روی تبعیض در بازار کار برای افراد دارای بیماری های روانی سهیم است.
  کلیدواژه ها: لکه ننگ | سلامت روانی | تبعیض


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 27

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 64 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اجتماعی
موضوعات
footer