دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری جامع بر تکنیک‌های تحمل‌پذیری خطا، در محاسبات ابری - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری جامع بر تکنیک‌های تحمل‌پذیری خطا، در محاسبات ابری - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری ( Cloud Computing )
 • A Comprehensive Survey of Fault Tolerance Techniques in Cloud Computing مروری جامع بر تکنیک‌های تحمل‌پذیری خطا، در محاسبات ابری
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مروری جامع بر تکنیک‌های تحمل‌پذیری خطا، در محاسبات ابری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Comprehensive Survey of Fault Tolerance Techniques in Cloud Computing


  منبع:

  IEEE, 2015 Intl. Conference on Computing and Network Communications (CoCoNet15)


  نویسنده:

  Himanshu Agarwal, Anju Sharma


  چکیده انگلیسی:

  Fault tolerance in cloud computing platform is a crucial issue as it guarantees the availability, performance and reliability of the applications. In order to achieve the availability, reliability, performance, robustness and dependability in cloud computing, failure should be accessed and handled effectively. This paper discusses the better understanding of different fault tolerance techniques which are used according to their policies and tools. This paper also describes the comprehensive taxonomy of faults, errors and failures. The usage of taxonomy and survey results are not only used to identify the similarities but also to identify the areas requiring for future research.
  Keywords: fault tolerance | cloud computing | availability | reliability.


  چکیده فارسی:

  تحمل‌پذیری خطا در محاسبات ابری را می‌توان مسئله‌ای اساسی دانست، چرا که این قابلیت می‌تواند خصیصه‌هایی نظیر موجودیت، کارائی و قابلیت اطمینان کاربردها را تضمین نماید. برای حصول مشخصه‌ی موجودیت ، قابلیت اطمینان، کارائی، دقت و قابلیت اعتماد در محاسبات ابری، خرابی‌ها را باید به شکلی کارآمد دسترسی و برطرف نمود. در این مقاله، مباحثی را به منظور درک بهتر تکنیک‌های مختلف تحمل‌پذیری در برابر خطا ارائه می‌دهیم که این تکنیک‌ها با توجه به سیاست‌ها و ابزارهایشان مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین به تشریح طبقه‌بندی جامعی از خرابی‌ها، خطاها و نواقص می‌پردازیم. از طبقه‌بندی و نتایج مطالعه تنها برای تشخیص نقاط تشابه استفاده نمی‌شود، بلکه از آن‌ها برای پژوهش‌های بیشتر در آینده نیز بهره‌برداری می‌شود.
  کلمات کلیدی: تحمل‌پذیری خطا | محاسبات ابری | موجودیت | قابلیت اطمینان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 248 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محاسبات-ابری
موضوعات
footer