دانلود مقاله و خرید ترجمه:مسائل مسیریابی کمان مکان با محدودیت های دارایی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مسائل مسیریابی کمان مکان با محدودیت های دارایی - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مسیریابی ( Routing )
 • Location arc routing problem with inventory constraints مسائل مسیریابی کمان مکان با محدودیت های دارایی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مسائل مسیریابی کمان مکان با محدودیت های دارایی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Location arc routing problem with inventory constraints


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Computers and Operations Research 76 (2016) 84–94


  نویسنده:

  Juan-Pablo Riquelme-Rodríguez, Michel Gamache André Langevin


  چکیده انگلیسی:

  Dust suppression of hauling roads in open pit mines is done by periodically spraying water from a water truck. The objective of this paper is to present and compare two methods for locating water depots along the road network so that penalty costs for the lack of humidity in roads and routing costs are minimized. Because the demands are located on the arcs of the network and the arcs require service more than once in a time horizon, this problem belongs to the periodic capacitated arc routing domain. We compare two methods for finding the initial depot location. We then use an exchange algorithm to modify the initial location and an adaptive large neighborhood search algorithm to modify the initial routing of vehicles. This method is the first one used for depot location in periodic arc routing problems.
  Keywords: Location arc routing problem | Adaptive large neighborhood search | Periodic capacitated arc routing problem


  چکیده فارسی:

  فرونشانی گرد و غبار از جاده های حمل و نقل در جاده های روباز با اسپری کردن آب به طور دوره ای از یک کامیون آب انجام می شود. هدف این مطالعه، ارائه و مقایسه دو روش برای تعیین مکان ایستگاه های آب در طول شبکه جاده می باشد به طوری که هزینه های جبرانی برای نبود رطوبت در جاده ها و هزینه های مسیریابی حداقل شود. چون تقاضا بر کمان شبکه واقع است و کمان ها به خدمات بیشتر از یک بار در محدوده زمانی نیاز دارند، این مسئله به حوزه مسیریابی کمان باظرفیت دوره ای تعلق دارد. ما برای یافتن مکان ایستگاه اولیه، دو روش را مقایسه می کنیم. سپس از یک الگوریتم تبادلی برای اصلاح مکان اولیه و یک الگورتیم بررسی نزدیکی بزرگ انطباقی برای اصلاح مسیریابی اولیه وسایل نقلیه استفاده می کنیم. این روش ابتدا برای تعیین مکان ایستگاه در مسائل مسیریابی کمان دوره ای استفاده شد.
  واژگان کلیدی: مسئله مسیریابی کمان مکان | بررسی نزدیکی بزرگ انطباقی | مسئله مسیریابی کمان باظرفیت دوره ای


  سطح: دشوار
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1225 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مسیریابی
موضوعات
footer