دانلود مقاله و خرید ترجمه:پشتیبانی از سیستم عامل برای زمانبندی بارگذاری روی سیستم¬های ناهمگن مبتنی بر شتاب ده - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پشتیبانی از سیستم عامل برای زمانبندی بارگذاری روی سیستم¬های ناهمگن مبتنی بر شتاب ده - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیستم عامل ( operating system )
 • OS Support for Load Scheduling on Accelerator-based Heterogeneous Systems پشتیبانی از سیستم عامل برای زمانبندی بارگذاری روی سیستم¬های ناهمگن مبتنی بر شتاب ده
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پشتیبانی از سیستم عامل برای زمانبندی بارگذاری روی سیستم¬های ناهمگن مبتنی بر شتاب ده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  OS Support for Load Scheduling on Accelerator-based Heterogeneous Systems


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Computer Science Volume 29, 2014, Pages 231–245


  نویسنده:

  Ayman Tarakji, Niels Ole Salscheider, David Hebbeker


  چکیده انگلیسی:

  The involvement of accelerators is becoming widespread in the field of heterogeneous processing, performing computation tasks through a wide range of applications. With the advent of the various computing architectures existing currently, the need for a system-wide multitasking environment is increasing. Therefore, we present an OpenCL-based scheduler that is designed as a multi-user computing environment to make use of the full potential of available resources while running as a daemon. Multiple tasks can be issued by means of a C++ API that relies on the OpenCL C++ wrapper. At this point, the daemon takes over the control immediately and performs load scheduling. Due to its implementation, our approach can be easily applicable to a common OS. We validate our method through extensive experiments deploying a set of applications, which show that the low scheduling costs remain constant in total over a wide range of input size. Besides the different CPUs, a variety of modern GPU and other accelerator architectures are used in the experiments.


  چکیده فارسی:

  استفاده از شتاب¬ده ها در حوزه وظایف پردازشی، اجرایی و محاسباتی ناهمگن، از طریق دامنه وسیعی از کاربردها، روز به روز در حال گسترش است. با ظهور معماری¬های محاسباتی متنوعی که در حال حاضر موجود هستند، نیاز به محیط چندکاره سیستم-واید در حال افزایش است.بنابراین، ما در اینجا یک زمانبند مبتنی بر Open CL ارائه می کنیم که از آن به عنوان یک محیط محاسباتی چند کاربره استفاده می¬شود تا ضمن اینکه به صورت یک دیمون(شبح) اجرا می¬شود، از پتانسیل کامل منابع موجود به صورت بهینه استفاده شود. وظایف چندگانه را می¬توان با استفاده از یک c++API که به یک پوشش OpenCL c++ بستگی دارد، صادر کرد. در این مرحله، دیمون بلافاصله کنترل را در دست گرفته وزمانبندی بارگذاری را اجرا می¬کند. به دلیل نحوه پیاده¬سازی رویکرد ما، می¬توان آن را به سهولت به یک سیستم عامل معمولی اعمال کرد. ما روش خود رااز طریق آزمایشات گسترده ¬ای که با اعمال مجموعه¬ای از کاربردها انجام می¬شود، تایید می¬کنیم که نشان می¬دهد هزینه¬های پایین زمانبندی، در دامنه وسیعی از اندازه ورودی، مجموعا به صورت ثابت باقی می-ماند. به علاوه، در این آزمایشها از CPU های مختلف، انواع GPU های مدرن و معماری¬های شتاب ده¬ دیگر استفاده می¬شود.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 30

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 265 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
سیستم-عامل
موضوعات
footer