دانلود مقاله و خرید ترجمه:AquaCrop-OS : یک نسخه منبع – باز از مدل بهره وری آبی محصول سازمان فائو - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:AquaCrop-OS : یک نسخه منبع – باز از مدل بهره وری آبی محصول سازمان فائو - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بهره وری ( Productivity management )
 • AquaCrop-OS: An open source version of FAO’s crop water productivity model AquaCrop-OS : یک نسخه منبع – باز از مدل بهره وری آبی محصول سازمان فائو
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  AquaCrop-OS : یک نسخه منبع – باز از مدل بهره وری آبی محصول سازمان فائو


  عنوان انگلیسی مقاله:

  AquaCrop-OS: An open source version of FAO’s crop water productivity model


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Agricultural Water Management 181 (2017) 18–22


  نویسنده:

  T. Foster, N. Brozovic, A.P. Butler, C.M.U. Neale, D. Raes, P. Steduto, E. Fereres , T.C. Hsiao


  چکیده انگلیسی:

  Crop simulation models are valuable tools for quantifying crop yield response to water, and for devising strategies to improve agricultural water management. However, applicability of the majority of crop models is limited greatly by a failure to provide open-access to model source code. In this study, we present an open-source version of the FAO AquaCrop model, which simulates efficiently water-limited crop production across diverse environmental and agronomic conditions. Our model, called AquaCrop-OpenSource (AquaCrop-OS), can be run in multiple programming languages and operating systems. Support for parallel execution reduces significantly simulation times when applying the model in large geospatial frameworks, for long-run policy analysis, or for uncertainty assessment. Furthermore, AquaCrop-OS is compliant with the Open Modelling Interface standard facilitating linkage to other disciplinary models, for example to guide integrated water resources planning.
  Keywords: AquaCrop | Crop model | Agriculture | Water | Open source | Policy


  چکیده فارسی:

  مدلهای شبیه سازی درو کردن ابزاری ارزشمند برای تعیین کمّی میزان پاسخ درو کردن به آب و برای ایجاد تدبیر و راهبردهایی برای بهبود مدیریت آب کشاورزی می باشد. با این حال، کاربردپذیری اکثر مدلهای درو کردن تاحد زیادی توسط ناکامی در تامین دسترسی آزاد به کد منبع مدل محدود می شود. در این مطالعه، ما یک نسخه دارای دسترسی ازاد از مدل درو کردن Aqua سازمان فائو را ارائه می کنیم که تولید کارآمد با استفاده از درو کردن محدود به آب را در شرایط محیطی و کشاورزی مختلفی شبیه سازی می کند. مدل ما، که مدل درو کردن منبع باز Aqua (AquaCrop-OS ) نامیده می شود می تواند در زبان های برنامه نویسی و سیستم عامل های متعددی اجرا شود. تاییدی بر اجرای موازی به صورت قابل توجهی زمان های شبیه سازی را به هنگام کاربرد این مدل در چارچوب های بزرگ جغرافیای فضایی را برای تحلیل سیاست های بلند مدت و یا برای بررسی عدم قطعیت کاهش می دهد. به علاوه، AquaCrop-OS با استاندارد فصل مشترک مدلسازی باز که ارتباط با دیگر مدلهای تنظیمی را تسهیل می کند، برای مثال برای راهنمایی برنامه ریزی منابع آبی یکپارچه، سازگار است.
  کلیدواژه ها: AquaCrop | مدل درو | کشاورزی | آب | منبع باز | سیاست


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 77 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بهره-وری
موضوعات
footer