دانلود مقاله و خرید ترجمه:JURY: اعتبارسنجی اقدامات کنترل‌کننده در شبکه‌های تعریف ‌شده با نرم‌افزار - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:JURY: اعتبارسنجی اقدامات کنترل‌کننده در شبکه‌های تعریف ‌شده با نرم‌افزار - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • JURY: Validating Controller Actions in Software-Defined Networks JURY: اعتبارسنجی اقدامات کنترل‌کننده در شبکه‌های تعریف ‌شده با نرم‌افزار
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  JURY: اعتبارسنجی اقدامات کنترل‌کننده در شبکه‌های تعریف ‌شده با نرم‌افزار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  JURY: Validating Controller Actions in Software-Defined Networks


  منبع:

  2016 46th Annual IEEE/IFIP International Conference on Dependable Systems and Networks


  نویسنده:

  Kshiteej Mahajan∗ U Wisconsin–Madison Rishabh Poddar∗ UC Berkeley Mohan Dhawan IBM Research Vijay Mann IBM Research


  چکیده انگلیسی:

  Software-defined networks (SDNs) only logically centralize the control plane. In reality, SDN controllers are distributed entities, which may exhibit different behavior on event triggers. We identify several classes of faults that afflict an SDN controller cluster and demonstrate them on two enterprise SDN controllers, ONOS and OpenDaylight. We present JURY, a system to validate controller activities in a clustered SDN deployment, involving topological and forwarding state, without imposing any restrictions on the controller behavior. Our evaluation shows that JURY requires minimal changes to the SDN controllers for deployment, and is capable of validating controller actions in near real time with low performance overheads.
  Keywords: Software-Defined Network | Controller Cluster | High Availability | Validation.


  چکیده فارسی:

  شبکه‌های تعریف‌شده با نرم‌افزار (SDNها) صفحه کنترل را تنها بصورت منطقی، متمرکز می‌سازد. در حقیقت، کنترل‌کننده‌های SDN موجودیت‌های توزیع‌شده‌ای هستند، که ممکن است در محرک‌های رویداد، رفتارهای مختلفی را از خود نشان دهند. ما چندین کلاس از خطاهایی (شکست‌هایی) را که خوشه‌ی کنترل‌کننده‌ی SDN را مورد آزار قرار داده و آن‌ها را در دو دسته‌ی کنترل‌کننده‌های SDN شرکتی، با نام‌های ONOS و OpenDaylight شرح‌ می‌دهیم. ما JURY، سیستمی برای اعتبارسنجی اقدامات کنترل‌کننده در توسعه‌ی SDN خوشه‌ای، شامل حالت توپولوژیکی و پیش‌رانی، بدون در نظر گرفتن هیچ گونه محدودیتی روی رفتار کنترل‌کننده، ارائه می‌دهیم. ارزیابی ما نشان می‌دهد که JURY برای توسعه نیاز به ایجاد کم‌ترین تغییرات در کنترل‌کنندهای SDN داشته، و قادر به اعتبارسنجی اقدامات کنترل‌کننده در زمانی نزدیک به زمان واقعی (اعتبار سنجی در آن واحد) با سربارهای کارایی پایین می‌باشد.
  کلمات کلیدی: شبکه‌ی تعریف‌شده با نرم‌افزار | خوشه‌ی کنترل‌کننده | دسترس‌پذیری بالا | اعتبارسنجی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 48

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 611 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer