دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک رویکرد بیش فعال برای قابلیت همکاری استریپ در پروتکل‌های مسیریابی ادهاک بی‌سیم - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک رویکرد بیش فعال برای قابلیت همکاری استریپ در پروتکل‌های مسیریابی ادهاک بی‌سیم - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های ادهاک ( Ad hoc networks )
 • A Proactive Approach for Strip Interoperability in Wireless Ad hoc Routing Protocols یک رویکرد بیش فعال برای قابلیت همکاری استریپ در پروتکل‌های مسیریابی ادهاک بی‌سیم
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک رویکرد بیش فعال برای قابلیت همکاری استریپ در پروتکل‌های مسیریابی ادهاک بی‌سیم


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Proactive Approach for Strip Interoperability in Wireless Ad hoc Routing Protocols


  منبع:

  IEEE LATIN AMERICA TRANSACTIONS, VOL. 14, NO. 6, JUNE 2016


  نویسنده:

  M. A. To, O. Rodas, P. Biba and S. Maag


  چکیده انگلیسی:

  Wireless ad hoc networks have become increasingly popular due to the numerous applications they can provide, spawning dozens of routing protocols, in order to cope with the demand. To name a few examples, there are Wireless Mesh Networks, Vehicular Networks and Mobile Ad hoc Networks. This work studies the interoperability for wireless ad hoc routing protocols. Interoperability works in such a way that two or more distinct networks, can relay messages to a neighbour network, even if they are running different routing protocols. Our proposal focuses on a proactive approach for the Strip Interoperability mechanism, which has proven to bridge heterogeneous networks using only layer 3 protocols. Moreover, a comparison is performed with the previous mechanism through a Case Study, which delivers an improvement over network metrics. The testbed runs on Ubuntu Linux and wireless ad hoc routing protocols implementations of OLSR and BMX6, both using IPv6 and related protocols.
  Keywords: Wireless Ad hoc networks | Wireless networks | MANETs | Interoperability | IPv6 | OLSR | BMX6;


  چکیده فارسی:

  شبکه‌های ادهاک‌ بی‌سیم به دلیل کاربردهای زیادی که می‌توانند به منظور پاسخ‌دهی به تقاضا فراهم کنند، با محبوبیت فزاینده‌ای روبرو گشته‌اند؛ این کاربردها به نوبه‌ی خود نیاز به تعداد زیادی پروتکل مسیریابی دارند. به عنوان مثالی از این کاربردها می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد: شبکه‌های مش بی‌سیم، شبکه‌های وسایط نقلیه و شبکه‌های ادهاک متحرک. این مقاله بر روی قابلیت همکاری برای پروتکل‌های مسیریابی ادهاک بی‌سیم تمرکز دارد. قابلیت همکاری بگونه‌ای عمل می‌کند که دو یا چند شبکه‌ی مجزا بتوانند پیام‌ها را به شبکه‌ی همسایه ارسال کنند، حتی اگر آن‌ها از پروتکل‌های مسیریابی مختلفی استفاده می‌کنند. پیشنهاد ما بر روی یک رویکرد پیش‌فعال برای مکانیزم قابلیت همکاری استریپ تمرکز دارد، که اثبات شده است که می‌تواند ما بین شبکه‌های ناهمگون، تنها با استفاده از پروتکل‌های لایه 3، بصورت پل عمل کرده و ارتباط ایجاد کند. علاوه بر این، مقایسه‌ای ز طریق مطالعه‌ی موردی، با مکانیزم قبلی انجام شده و نتیجه‌ی آن، بهبود در متریک‌های شبکه می‌باشد. بستر تست بر روی سیستم عامل لینوکس Ubuntu اجرا شده و از پیاده‌سازی پروتکل‌های مسیریابی ادهاک بی‌سیم OLSR و BMX6، هم با استفاده از IPv6 و هم با استفاده از دیگر پروتکل‌های مربوطه، استفاده می‌شود.
  کلمات کلیدی: شبکه‌های ادهاک بی‌سیم | شبکه‌های بی‌سیم | Manetها | قابلیت همکاری | IPv6 | OLSR | BMX6


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 305 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-ادهاک
موضوعات
footer